Tuning Logan / Zona Tehnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si ce vroiau?
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • pai vroiau sa mi.l ia, de fapt il luasera, am dat telefon prietenului respectiv, ei nu au vrut sa vorbeasca cu el la telefon, pana la urma a venit respectivul la locul cu pricina si s.a rezolvat cu doua pizza, doua cafele si doua cola (ei erau 2)
      deci in concluzie...vroiau banii, sau de ale gurii, cum le.am luat eu (pentru ca am uitat sa va spun nu le.am luat eu asa din propria initiativa, ci asta au cerut ei)
      ps: scuze daca am fost off topic
      sigpic

      Comment


      • Eu nici n-am indraznit sa le propun ceva, cu toate ca aveam bani la mine. DNF-u stie, ca era cu mine, ma uitam la el SOCAT ))
        Domina ca sa nu fi dominat!

        Comment


        • pai nici eu nu le.am propus, ca daca stiam ca vor ceva nu mai chemam pe nimeni le dadeam de prima data si gata
          sigpic

          Comment


          • Pro:Sunet mai sportiv, un +de putere pe turele mari, demaraj mai bun, urca mai repede in viteza mare,cand schimbi vitezele nu mai e senzatia aia ca da in nas apoi urca, ITP-u se rezolva nu-i problema.
            Contra:Probleme cu RAR-u, miros de benzina pe langa masina ca la dacie, martorul chek engine aprins in bord, o mica pierdere de cuplu pe turele mici si pe reprize..sub 3000rpm.
            Ai grija si cu softul, daca nu e compatibil, cand se va aprinde martorul chek engine risti sa traga mai prost.Mie mi s-a intamplat cu un soft.
            Daca ai noroc va merge normal sau poate mai bine cu chek-u aprins.
            Oricum se merita sa il dai jos, chiar se simte.
            Last edited by al!n; 13 June 2011, 13:32.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • Mersi mult Aline, mi-au fost de ajutor informatiile.
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • da-l jos dar sa pui teava.eu l-am spart si pe reducere are un zgomot.eu nu am avut probleme insa are dreptate alin din ce am auzit la multi.risti sa mearga prost daca nu ai soft bun.eu cand am dat catalizatoru am schimbat softul la recomandarea lu nenea cu laptopu si nu imi pare rau.martorul e greu sa il pacalesti dar nu imposibil.si o sa miroase la evacuare nu a benzina ci a fum de 1300
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • subscriu si eu...pro la dat jos catalizator...eu fara soft facut..pot sa zic ca se simte ceva fara el..martoru inca nu s-a aprins...
                  partea mai nasoala e cu rar-u daca iti pune noxele e cam nasol....cu itp-u se rezolva
                  offf...leo pentru ce naiba au vrut sa-ti dea 13 mil??
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • Mi-au facut calculul la tot ce am eu pe masina plus ca mergeam fara centura ))
                    Domina ca sa nu fi dominat!

                    Comment


                    • da eu nu inteleg ce ai atat de iesit din comun...au pus la calcul si xenonu si faptu ca mergeai cu el la proiectoare?ca nu inteleg...ca tu roti mari n-ai farurile sunt omologate...poate doar toba sa te beleasca...au innebunit draq ...nu mai au bani
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • Au pus la socoteala xenoanele si ca mergeam cu proiectoarele aprinse, in conditiile in care nu era ceata.
                        Domina ca sa nu fi dominat!

                        Comment


                        • intrebare ..mai mult pt alin sau alex:ce bujii bune gasesc?
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • Ngk Iridium.
                            Eu d-astea am.Si cica sunt garantate si 90.000km.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • multam alin.a
                              stiam ca gasesc raspuns la tine cu privire la bujii si fise.sa te gandesti cu ..balaurii
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • Va salut , sunt nou pe aici si as avea si eu o intrebare , sau mai multe sa incepem cu inceputul.Am un logan 16 16v si m-ar interesa o resoftare , intrebarea mea este cam la cati cai o pot ridica ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google