Tuning Logan / Zona Tehnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebare : Merge suspensia de Clio 2 pe Logan ?
    I My Honda !

    Comment


    • Salut baieti sunt nou pe forum de asemeanea sunt nou si in ale condusului am permisul de 3 luni aproximativ si as avea si eu o intrebare ,am un logan ph2 si am mai vazut prin oras loganuri fara sigla din fata si se vede foarte frumos presupun ca se schimba grila:-? de unde as putea cumpara una care sa nu aiba suportu acela pentru sigla?

      Comment


      • Nu ai de unde cumpara. Tot ce poti face este sa ti*o prelucrezi pe a ta, eventual sa ti-o faca cineva care se pricepe. O alta solutie ar fi sa cumperi de la cineva care deja o are facuta, insa cam rar gasesti. Bafta!
        Nu e orice automobil...e LOGAN

        sigpic

        Comment


        • Aveti idee cat e una sh? Sa incerc, sa nu o stric pe asta a mea xD
          Last edited by alexutzu; 30 November 2011, 23:59. Reason: incearca sa nu mai folosesti cuvinte vulgare...

          Comment


          • eu am dat 50 RON pe a mea. depinde de vanzator.
            Nu e orice automobil...e LOGAN

            sigpic

            Comment


            • Salut,sper ca postez unde trebuie.Am observat ca prin gropi se aude ceva urat in bord,cred ca e ceea ce voi numiti greierasi,nu sunt sigur.Se aude ca si cum ar fi ceva care bate in el.Imi poate explica si mie cum scap de asta?Adica,dau bordul jos si...?

              Comment


              • Salut.
                Voi fi cateva zile delegat cu serviciul la Pitesti. V-as ruga, pe cei cunoscatori, sa-mi recomandati un magazin de piese auto bine aprovizionat unde as putea sa gasesc becuri auto. Ma intereseaza osram night breaker plus sau bosch 90+. Necunoscand orasul, detaliile amanuntite vor fi mina de aur... Va multumesc
                Tot in pitesti am vazut osram night breaker in praktiker DAR la 47ron/buc, enorm...
                ---fordiesel poti sa potezi aici
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • va salut.din intamplare daca are cineva vaselina flourata(dielectrica),cum io zice ,se foloseste la schimbul de bujii .(se da in capul bujiiei).
                  as dori sa cumpar ,sau sa imprumut putina ,contra cost,
                  am revizie de 60 k vineri o efectuez pe 13.01. sau luni pe 16.01.2011. .
                  multumesc.Adrian(0724.202.213.).

                  Comment


                  • Nu stiu daca trebuie sa postez aici, insa as dori sa stiu unde as putea gasi, in Pitesti, centre de reconditionat jante (aliaj) , gen polish-are, vopsire, etc.
                    Nu e orice automobil...e LOGAN

                    sigpic

                    Comment


                    • Vorbete cu alexutzu.Are un vecin de reconditioneaza jante.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • Originally posted by ionutzzz
                        salutare tuturor,

                        un coleg de servici vrea sa-si puna aer conditionat pe break, are motor de 1.6 cu servo directie. Este cineva din pitesti sau din imprejurimi care monteaza aer conditionat cu piesele lui?

                        Multumesc anticipat!
                        aici de ex....
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Sorin poti post aici
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Salut, in ideea ca postez unde trebuie... am si eu o intrebare unde prin minunatul nostru oras imi recomandati sa achizitionez un senzor abs fata si sa verific eventual si daca rulmentul are probleme. Am cablu dreapta fata de la senzor cu clema de prindere rupta si nu mai sta acolo...

                            Comment


                            • Salut!

                              As vrea si eu sa imi schimb culoarea turometrului,vitezometrului etc,aveti ceva cunostinte prin Pitesti care stiu sa faca chestia asta? Daca stiti,totodata sa imi spuneti cam cat ar costa cu totul.

                              Multumesc!

                              Comment


                              • Vezi ca ai un mesaj privat de la mine.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google