Tuning Logan / Zona Tehnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am inteles, sa traiti !
    Nu e orice automobil...e LOGAN

    sigpic

    Comment


    • #92
      Pentru proiectoarele de Logan facelift, ce becuri exista? Cele de pe faza 1 nu se potrivesc.
      Nu e orice automobil...e LOGAN

      sigpic

      Comment


      • #93
        proiectoarele sunt aceleasi de la solenza pana in prezent. becuri h11

        Comment


        • #94
          nu sunt H11, am fost la cineva si am dat bara jos
          Nu e orice automobil...e LOGAN

          sigpic

          Comment


          • #95
            esti sigur? si ce becuri sunt daca nu's h11?? cele de fabrica au sigur 100% h11. ti-am zis , din 2004 pana in prezent dacia are doar un singur model de proiectoare. pana si dusterul are aceleasi proiectoare. mai documenteaza-te , nu de alta, dar poate ajungi sa comperi, si cine stie pe ce dai banii. be careful !

            Comment


            • #96
              pai, tocmai asta e ideea. am vrut sa imi pun xenoane pe proiectoare. am cumparat H11. am fost apoi la cineva sa mi le puna si nu se potriveau in soclul respectiv. asta este si motivul pt care intreb aici.
              Nu e orice automobil...e LOGAN

              sigpic

              Comment


              • #97
                proiectoarele sunt originale ?
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • #98
                  Da, nu am avut cand sa le schimb

                  Dissel, am fost ieri (joi) de dimineata la PILOT...erau inchise portile..ai idee cand vor deschide?
                  Last edited by AlexAXL; 7 January 2011, 01:15. Reason: Automerged Doublepost
                  Nu e orice automobil...e LOGAN

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by dany_av View Post
                    esti sigur? si ce becuri sunt daca nu's h11?? cele de fabrica au sigur 100% h11. ti-am zis , din 2004 pana in prezent dacia are doar un singur model de proiectoare. pana si dusterul are aceleasi proiectoare. mai documenteaza-te , nu de alta, dar poate ajungi sa comperi, si cine stie pe ce dai banii. be careful !
                    Dl dani_av, la Logan F2, s-au pus noul tip de proiectoare cu bec tip "cireasa"
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • si pt tipul asta de bec nu exista xenon?
                      Nu e orice automobil...e LOGAN

                      sigpic

                      Comment


                      • de saptamana viitoare
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by ionut CIA View Post
                          Dl dani_av, la Logan F2, s-au pus noul tip de proiectoare cu bec tip "cireasa"
                          si ce bec au???
                          intreb pentru ca am dat cuiva un set de proiectoare de ph1 si le-a pus pe ph2. d-asta tot ziceam eu ca se potrivesc.

                          Comment


                          • nu sunt becuri cireasa .sunt pruna,voi chiar nu mai vedetzi?la pilot am inteles ca ar fii ceva probl,somaj tehnic.scuze daca ma insel dar am vb cu cezar si asa m-a informat.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • Deci:
                              1. nu imi pot pune, deocamdata, xenon pe proiector?
                              2.dat fiind faptul ca Pilot nu mai este functional, de unde as mai putea lua filtru de aer sport?
                              3. la fel si cu operatiunea clean-look...
                              Nu e orice automobil...e LOGAN

                              sigpic

                              Comment


                              • As dori sa imi cumpar niste Angel Eyes-uri (negru mat) de pe Dumbravei, la 350 de RON setul. Vanzatorul mi le-a recomandat ca fiind angel-uri cu lupa. Acum vine intrebarea, se merita? Eu nu detin suma asta momentan, as dori sa le vand pe cele stock si, eventual, sa mai pun ceva bani, pentru a mi le achizitiona.
                                Domina ca sa nu fi dominat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google