Tuning Logan / Zona Tehnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sfat .nu se merita.cele stok se vad mult mai bine.astia care avem am avut probleme cu cablaju la ele ,cu ledurile...xenon nu suporta prea puternic...de design da dar mai mult...daca vrei angel si lupa vb cu dsign din cate am inteles ,alex poa sa dea mai multe detalii,pe faru stoc se vine cu o instalatie cu o lupa si un angel si e belea.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • StreetStorm stiu ca sunt cele mai bune, dar noi nu se mai gasesc.
      Domina ca sa nu fi dominat!

      Comment


      • tu ai cerut o parere.eu ti-am spus sincer parerea mea.eu am si vreau sa le schimb.
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • Sa inteleg ca tu nu ai StreetStorm, nu? Stiu ca DNF-u are si e mai mult decat multumit.
          Domina ca sa nu fi dominat!

          Comment


          • el are.dar ca sa poti vedea ceva tre xenon....ai grija ca dnf are xenon in proiectoare si sta mereu cu ele aprinsea schimbat si el inelele la ele parca.depinde si cat mergi cu masina noaptea.in fine.intra la my ride si vezi farurile lu dsign.intreaba-l pe alex ca el e sefu pe leduri si faruri.daja esti hotarat sa le iei deci nu stiu de de mai intrebi.joker a avut street si modificate si tot le-a dat pt ca nu era multumit.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • E cu dus si intors...si mi-e teama ca sa nu fac vreo prostie...ma mai documentez...
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • leo daca farurile sunt mega drive...iti spun sincer ca mai bine mai strangi bani si iti iei ori steet storm...ori cel mai bine lupa in far stock....asa poti pastra si reglajul masinii...si scapi de problema arderii ledurilor...eu sunt la al 3-lea set de angel mega drive...si le tin pur si simplu pt aspect si pentru ca am bagat prea multi bani in ele ca sa le schimb...merg cu masina fff rar si se merita asa...daca mergi mult noaptea pune-ti lupa in far stock...
                hai ca deja am scris un roman
                Last edited by alexutzu; 15 January 2011, 22:14.
                low....&.....slow

                Comment


                • Mersi mult Alex!!!
                  Domina ca sa nu fi dominat!

                  Comment


                  • amin.cand spun eu ca e sefu ledurilor....
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • Daca tu zici...asa sa fie
                      Domina ca sa nu fi dominat!

                      Comment


                      • salut baieti eu am o solenza si am si xenoane cu lupa dar nu am gasit pe nimeni in pitesti kre sa stie sa puna asa ceva
                        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                        Comment


                        • BAI BAIETZI EU NU PRICEP DE CE DRACU CUMPARATI FARURI DE IXSPE MILIOANE LA CARE MAI DAI NUSTIU CAT PE ALTE BECURI (CA ALEA CU CARE VIN SUNT CHIOARE) DUPA CARE BINENTELES DAI ALTI BANI SA SCHIMBI LEDURILE CA SE ARD REPEDE IAR DACA REUSESTI SA TRECI PRIN TOATE OPERATIILE DREBUIE BINENTELES SA CHELTUI ALTI BANI CA SA LE REGLEGI........oare sunt omologate???
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • doar steet stormu sunt legale....restul...iti dai seama ca nu...pai vezi ma petre dai max 3 mil pe mega drive noi
                            si 450 pe steet storm sh la amandoua tre sa pui xenon ca altfel esti chior...acu cu ledurile e si in functie de noroc
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Are cineva de la Mioveni angel eyes fara xenon, reglate bine si n-are probleme. N-am retinut cine, dar o sa-l mai intreb pe George o data.
                              Domina ca sa nu fi dominat!

                              Comment


                              • KTL are angel fara xenon...
                                AG 64 P U F

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google