Tuning Logan / Zona Tehnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu cred ca aduce cineva sa ceva in tara
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • am studiat site-ul lor, sunt facute de om sunt desfacute si modificat cu fibra interiorul farului
      mai are unul cu rosu in loc de griul acela din far

      Читайте про ремонт, тюнинг и другие нюансы Renault Logan при эксплуатации.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • in primele 3 poze imi place ce vad restul parca nu se potrivesc atat de bine

        Comment


        • Originally posted by vladk2k View Post
          Uite și un românaș de-al nostru pe site-ul lor, cu un Logaudi: http://logan-tuning.ru/image.php?src...ri/full/35.jpg
          pai nenea asta o fi ms 44 emy? zic si eu nu stiu. imi cer scuze daca nu e el

          Comment


          • nu-i ala cu motor de 1.8 facut din bloc de 1.4 si interne de 1.6 si care mai si merge?
            oricxum, domnu bolo, daca tie ti se par frumoase masinile alea cu bot tip gura de canal, doar ca au ajuns in show-uri, tin sa te informez ca faptul ca cineva ajunge nebun sef la ospiciu, nu-l face normal e chestie de gusturi si nu la toti ne plac gurile de canale sau colacelede buda, indiferent ce marca ar purta. cu atat mai mult nu ne plac buzile cu capace de canal...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Originally posted by vyp75 View Post
              am studiat site-ul lor, sunt facute de om sunt desfacute si modificat cu fibra interiorul farului
              mai are unul cu rosu in loc de griul acela din far

              http://www.drive2.ru/cars/renault/logan/
              N-ai citit bine! Farurile nu sunt facute cu fibra in interior. Vitrina din interior de la far e de la audi A5 si putin modificata.
              Mie imi place oricum ce vad la ei.

              Comment


              • hai cu fiantele ca idei avem http://www.youtube.com/watch?v=JzWK4I7GFkk

                Comment


                • Cam asa face masina mea cand merg pe GPL-u.
                  sigpic

                  Comment


                  • si cu fluiericiu' la toba

                    Comment


                    • Azi intentionez sa dau jos catalizatorul. Pro...contra? De ce da, de ce nu?
                      Domina ca sa nu fi dominat!

                      Comment


                      • PRO....dar ai grija la ARR
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Mersi DISSSEL!
                          Domina ca sa nu fi dominat!

                          Comment


                          • pro dar si contra, deoarece am o ruda care il are dat jos de pe o solenza si abia a trecut itp.ul , si binenteles, ai grija pe drumurile patriei cand te intalnesti cu garcea
                            sigpic

                            Comment


                            • Il dau si de Garcea si de tot, saptamana trecuta a vrut sa imi dea 13 mil amenda, 6 puncte si talonul retinut...pentru tot ce am eu pe masina ))) ) Am scapat cu ajutorul unui prieten
                              Domina ca sa nu fi dominat!

                              Comment


                              • pai si vrei sa patesti mai rau?
                                eu era sa raman fara talon din cauza pozitiilor albastre si tot asa am scapat cu ajutorul unui prieten (politist)
                                avantajul nostru e ca romanica a devenit "tara tuturor posibilitatilor"
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google