Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca aveau indice inferior lui T era o problema, cu H stai linistit.

    Comment


    • Eu am mers 9 ani cu 185/65 R15 88H si nu m-a intrebat nimeni niciodata de ele. Legal, trebuie sa se respecte ce scrie in talon, chiar daca H-ul ala spune ca sunt mai bune. Deci, e posibil sa dai peste un politist incapatanat care aplica legea la sange.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Pai stiu ca in talon nu apare acel indice de viteza asa ca domn Politai n-ar ce sa faca.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • In CIV apar indicele de viteza si indicele de incarcare.
          Politaiul are acces la CIV din baza de date, dar nu vad motivul pentru care ti s-ar refuza ceva mai bun pe masina.
          Last edited by mr.K; 11 March 2016, 15:29.

          Comment


          • Originally posted by prometheus View Post
            Pai stiu ca in talon nu apare acel indice de viteza asa ca domn Politai n-ar ce sa faca.
            In talonul vechi aparea, in asta nou nu scrie nimic despre roti.
            La niciuna dintre masinile pe care le-am avut nu m-a intrebat nimeni despre roti decat o data cand ama avut un pneu foarte uzat (cu sarme la vedere) dar nu poti sa stii niciodata.


            Originally posted by mr.K View Post
            (...) nu vad motivul pentru care ti s-ar refuza ceva mai bun pe masina.
            Motivul ar putea fi un ciubuc, o atentie, ceva...

            Comment


            • Dacă e superior n-are nimeni nicio treaba cu tine.
              Ale mele au H și chiar înainte sa le cumpăr am întrebat un ITP-ist.

              Comment


              • Multumesc pentru lamuriri celor ce mi-au raspuns. Astept o zi cu soare si temperaturi de vreo 20 de grade sa dau o fuga sa-mi schimb "galosii" cu "adidasi". Dupa ce ma lamuresc cu Lassa astia o sa scriu pareri personale.

                Comment


                • Nu te aștepta la cine-stie-ce, sunt anvelope de buget turcești, made by Bridgestone, cum e loganul by Reno.

                  Comment


                  • A folosit cineva Bridgestone Potenza 002? Niste pareri?
                    MY CLA

                    Comment


                    • Cred ca sunt destul de bune.
                      Last edited by Fanez; 11 March 2016, 20:33.

                      Comment


                      • Am eu pe o masina sport. Nu-s asa stralucite.
                        Am pus michelin ps4 iar diferentele sunt catastrofal de mari. (n-aveau pe dimensiunea mea pilot SS).
                        Potenta R005 sau ceva in genul am avut. Durabile in schimb.

                        Pe loganel energy saver: 85.000 si n-au ajuns la margine. Fara incidente, fara probleme. Eu n-as lua altceva. Daca te dai tare, ia proxes t1r. Daca te dai si mai tare PSS. Dai un ban, dar chiar stai in fata

                        Comment


                        • Originally posted by Kojak View Post
                          Nu te atepta la cine-stie-ce, sunt anvelope de buget turceti, made by Bridgestone, cum e loganul by Reno.
                          Cred ca sunt mai bune decat Strial, Debica etc.

                          Comment


                          • Originally posted by Cezar View Post
                            Am eu pe o masina sport. Nu-s asa stralucite.
                            Am pus michelin ps4 iar diferentele sunt catastrofal de mari. (n-aveau pe dimensiunea mea pilot SS).
                            Potenta R005 sau ceva in genul am avut. Durabile in schimb.

                            Pe loganel energy saver: 85.000 si n-au ajuns la margine. Fara incidente, fara probleme. Eu n-as lua altceva. Daca te dai tare, ia proxes t1r. Daca te dai si mai tare PSS. Dai un ban, dar chiar stai in fata
                            Acum am good year efficient grip performance si vreau sa trec le bridgestone potenza adrenalin re002. ( Schimb cu un prieten)
                            De good year am fost foarte multumit, aderenta excelenta atat pe uscat cat si pe umed.
                            MY CLA

                            Comment


                            • Originally posted by Fanez View Post
                              [...]mi-as lua d-astea sa vad cum sunt.
                              Si daca nu sunt bune, ce faci?

                              Parerea mea este ca ar fi bine sa mai pui niste bani si sa iei niste anvelope carora li s-a dovedit calitatea de-a lungul timpului.
                              Mai bine sa dai un ban si sa nu-l mai ai, dar sa fii multumit de rezultate, decat sa dai o parte din bani, sa-ti mai ramana, dar sa-ti para rau de ceilalti aruncati.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Am avut unele chinezesti, Evergreen. Am fost multumit de ele. Banuiesc ca astea sunt cel putin la fel de bune. Cu diferenta de bani imi fac rca. Oricum sunt mai bune decat kormoran [emoji3]

                                Trimis de pe al meu SM-G355H folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google