Jante aliaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kit-ul de instalare (prezoane+inele de centrare) sunt incluse in pret si se livreaza odata cu jantele.

    Comment


    • problema ar fi gaura centrala. janta chiar arata bine, si nu-mi vine sa cred ce pret are nu cred ca se comporta la fel de bine cu inele de centrare. nu stiu, n-am folosit.

      Comment


      • Mai ieftina ca una de tabla OEM!!!

        Comment


        • Si modelul anterior postat e frumos, dar pacat ca e 4x108.

          Comment


          • D-aia aveau ET-ul mic, n-o sa vezi 4x100 cu ET mai mic de 35.

            Comment


            • Originally posted by VlaD2803 View Post
              Si modelul anterior postat e frumos, dar pacat ca e 4x108.
              care model anterior ?! wolfrace-ul postat de mine ? daca te uiti bine la 15" 6,5j sunt 4X100 (pozitiile 4 si 5 din tabel)
              Last edited by B997NDL; 23 November 2013, 18:28.

              Comment


              • Alea din link-ul care nu merge.

                Comment


                • si unde le-ati vazut ? eu n-am reusit.

                  Comment


                  • Asta-i link-ul:

                    http://www.garagemall.ro/jante-aliaj...5-65-4-108-15/

                    Pret de table SH !!!

                    Comment


                    • nu prea am incredere in astea. cel putin de league am mai auzit si am mai vazut pe masini.
                      pluc ca al doilea model arata mult mai bine, parerea mea. e mai simplu si mai frumos. astea sarun... par usor tiganesti. chestie de gusturi

                      Comment


                      • Vorba ta.Chestie de gusturi. Pe al meu Logan consider ca ar fi dat bine, si albe si negre. Dar, pacat ca sunt 4x108. Pretul e ...

                        Comment


                        • Originally posted by VlaD2803 View Post
                          http://www.garagemall.ro/jante-aliaj...-4-100-35-731/ . Augaura centrala de 73,1 iar et35. Inele de centrare unde se gasesc? Stima.
                          La preturile alea sa nu te astepti sa tina mai mult decat e garantia, adica 1 an. Am vazut jante pur si simplu rupte in 2 din cauza materialului prost si i-a fost suficienta o groapa mai groapa si kaput... Poti pati un accident serios chiar fatal daca ti se rupe o roata la viteza si pierzi controlul plus ca se ovalizeaza si se chinuie baietii la echilibrat cu ea de iti pune 1 kg de plumb pe ea.

                          Comment


                          • Vă salut !
                            Știți ce jante sunt astea din anunț ?

                            Comment


                            • Asa de la "distanta" arata a Borbeturi( http://alufelnit.hu/vasarlas/wp-cont.../borbet_bs.jpg ) dar n-as baga mana in foc
                              ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
                              Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

                              Comment


                              • Am aflat ce sunt: tsw :d

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google