Jante aliaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by rommy View Post
    as dori o parere despre jantele de aliaj de la WOLFRACE street octane, au 4 gauri x 100, dar interior butuc se potrivesc la logan?
    trebuie sa fie pt ele inele de centrare, cam cat vine un set?

    Comment


    • #62
      Salut,
      am un prieten care si-a luat un logan sh cu jante aliaj model SINAIA si nu gaseste cheita pentru capacele de pe jante.
      Rog posesorii de astfel de jante sa de-a o mana de ajutor.
      Merci.
      It's nice to be important but it's more important to be nice!

      Comment


      • #63
        salut jantele de pe Fiat coupe se potrivesc pe Logan.Stie cineva ce distanta intre prezoane are? Mersi!
        sigpic
        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

        Comment


        • #64
          cine stie un site de jante in care sa se specifice toate caracteristicile ?
          ma intereseaza sa cumpar si nu vad nimic de offset .(Et) Sa stiu si eu de care comand de 47 49 sau...cat.

          Comment


          • #65
            ma intereseaza daca stie cineva unde sa alezez si eu niste jante de al
            sunt la butuc mai mici

            Comment


            • #66
              de ce dumnezeu nu exista niste jante cu 5 spite subtiri care sa se potrivesca pe logan?
              daca stie cineva de unde pot achizitiona as fi tare recunoscator.
              fara

              Comment


              • #67
                de ce dumnezeu nu exista niste jante cu 5 spite subtiri care sa se potrivesca pe logan? daca stie cineva de unde pot achizitiona as fi tare recunoscator. ceva de genul celei atasate ce parere aveti de jantele wolfrace triad 4x100??? sunt sigure?a avut cineva probleme cu marca wolfrace???
                Attached Files
                Last edited by darksid3; 3 February 2009, 10:33. Reason: post consecutiv
                fara

                Comment


                • #68
                  eu am wolfrace ! Nu am avut probleme pana acum !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #69
                    Eu am auzit numai de bine de wolfrace si pe langa asta au stilul lor unic de modele.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #70
                      Janta cu 5 spite - 5 prezoane arata beton. Cu spite subtiri si 4 prezoane o sa se vada aiurea pentru ca o sa vina gaurile la prezon si intre spite si pe jumatate de spita. Vezi Wolfrace Katana. Trebuie sa gasesti o janta la care sa nu plece spitele chiar din centru. Sau daca nu te deranjeaza la ochi.... Street Mantis ar fi ceva
                      Attached Files

                      Comment


                      • #71
                        aveti idee de distanta intre prezoane la un seat toledo din 98?sunt in 4 prezoane!dar nu ma pricep la distantele astea deloc!ms mult!
                        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                        Comment


                        • #72
                          merita?

                          am decis sa imi cumpar setul de wolfrace triad 1000 lei setu mi se pare un pret foarte bun.
                          fara

                          Comment


                          • #73
                            Mantis-urile de la Wolfrace sunt superbe parerea mea. Mi se scurg ochii dupa ele de ceva timp dar SH nu am gasit absolut la nimeni iar ca sa le iau noi, nu-mi vine deloc usor sa scot 2400 RON doar pt jante plus cat m-or mai duce si cauciucurile(este vorba de jantele pe 17")
                            ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
                            Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

                            Comment


                            • #74
                              Ce imi trebuie?

                              Am luat niste jenti Anzio Ultra



                              cu urmatoarele dimensiuni :

                              Radtyp: UL655

                              GROESSE/SIZE ; 6.5jx15H2

                              LK/PCD : 4/100

                              ET/OFFSET: 38

                              AUSF./APPL: A2

                              ML/DC: 63.3



                              Le-am luat la o "oferta" si nu am primit nici prezoane si nici inele de centrare.
                              Intrebarea este daca pot folosi prezoanle vechi de pe jentile de tabla sau trebuie prezoane noi si daca imi trebuie inele de centrare????

                              P.s daca trebuie inele de centrare de unde imi pot cumpara , un magazin ceva, o adresa web?


                              Mersi anticipat

                              Comment


                              • #75
                                din cate stiu pentru jante de aliaj ai nevoie de alte prezoane...daca se pupa gaura din centrul jantei pe butucul rotii la marele fix nu mai ai nevoie de niciun inel, daca nu..iti cumperi inele...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google