Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am cumparat si montat anvelope Dunlop Winter Response 2 clasa B aderenta si C consum 67db zgomot sunt deocamdata multumit astept sa vad pe zapada .

    Comment


    • Sh doar daca au maxim un an de la fabricatie si uzura insesizabila. Low cost iti iei doar ca sa fii linistit ca nu ramai fara talon. In rest sunt praf, muci, pulbere fina.

      Comment


      • Salut, a folosit cineva BFGoodrich G-Force Winter ? Ceva pareri?

        Comment


        • Medii ca performante. Fragile pe flanc, ai grija sa nu le lovesti de borduri cand parchezi.
          Per ansamblu, multumitoare, si pe zapada, si pe drum umed.

          Comment


          • Am eu pe Logan de 4 ierni si 20.000 km(iarna) si sunt multumit . Sunt bune pe uscat, ud si zapada dar cam zgomotoase. Nu am ramas in zapada din cauza lor. Inca mai au perisorii pe lateral.

            Comment


            • Originally posted by liviunvl View Post
              Salut, a folosit cineva BFGoodrich G-Force Winter ? Ceva pareri?
              http://www.emag.ro/anvelopa-iarna-bf.../pd/DM7PNMBBM/
              uite aici mai ieftine si sunt sigur ca si mai proaspete, daca emag le-a redus deja.


              dar cam tot la banii aia iei ceva premium

              Comment


              • liviunvl, eu am folosit 3 ierni. BF Goodrich face parte din concernul Michelin.
                eu am fost foarte multumit de ele, n-am avut nicio problema.
                daca googalesti putin gasesti la preturi foarte avantajoase. daca vrei detalii da-mi pm ca sa nu se considere ca fac reclama.
                referitor la ce spunea B997NDL, premium nu inseamna neaparat mai bun. am cativa prieteni soferi care au avut experiente neplacute cu anvelope de iarna pirelli, iar sottozero are referinte foarte proaste.
                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                Comment


                • aici vad ca au referinte bune, chiar foarte bune.
                  e vorba de sottozero serie 2.
                  Will the Pirelli Sottozero Serie II suit your car? Find the best tyre for your car read 28 reviews for the Pirelli Sottozero Serie II and compare to other Winter tyres at tyre reviews

                  Comment


                  • sal

                    m-am inoit si eu cu niste anvelope iarna ce parere aveti de ele?Firestone WinterHawk 3
                    Attached Files

                    Comment


                    • Cat ai dat pe ele ?
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • Si cum se comporta? Spune-ne parerea ta.

                        Comment


                        • Ce sa zic ca zgomot pe asfalt sunt f silentioase char m-am mirat,un drum mai lung cu ele am fost la:Slobozia-Buzau-Nehoiu-Intorsura Buzaului-Brasov-Ploiesti-Urziceni-Slobozia o mica plimbare de o zi se omporta bine si la franare agata destul de bine,am dat pe bucata 215 ron echilibratu, montatul si valve a fost gratis

                          Comment


                          • Inseamna ca sunt bune. In concluzie merita. Sa le vedem si pe zapada.

                            Comment


                            • La acel preț pe anvelopa cu montaj/echilibrat un Best Buy.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • astept zapada cum da pe la busteni brasov ceva zapada o sa ma duc la zăpadă daca nu o veni la mine la slobozia

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google