computer de bord?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Uite aici, detalii complete
    Daca nici aici nu gasesti ce te intereseaza mai cauta prin forum...sigur este ascuns pe undeva. foloseste "Search"

    Comment


    • #47
      Seat Toledo 2007, full option, nu are CI, masina este de la mine de la firma
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #48
        multumesc dydycom! ma mai documantez si te voi contacta

        Comment


        • #49
          Salut, vreau sa stiu si eu dak se poate monya pe un ABS+ computer de bord si cat ma costa si unde se poate face toata treaba asta...
          ABS+ 1.6

          Comment


          • #50
            Computer de bord se poate monta, ABS e mai greu si costa mult.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #51
              in sfarsit astazi masina mea de azi are computer de bord. cu ajutorul lui ciprishor (multumesc pe aceasta cale pentru sfaturile telefonice) si cu munca mea de vreo 2 ore cu tigari cu tot am resit sa duc la final. multumit baiat de baiat ciprishor apelati cu incredere
              sigpic

              Comment


              • #52
                In Timisoara nu stie nimeni unde imi pot face si eu ca mar interesa dar sa merg pana la bucuresti...nu ma intereseaza :P
                1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                Comment


                • #53
                  Iti trmite ciprishor kit-ul si il montezi tu.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #54
                    cu sfaturile lui ciprishor am montat si butonul in maneta, functioneaza perfect
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Mam hotarat si eu la o manevra din asta..Ajutor de la Cipri si Iuli..Mersi in avans!

                      Comment


                      • #56
                        da buz , as fi si eu interesat sa imi fac "chestia" asta , mai ales pt consumu instant

                        Originally posted by Lucianitos
                        da buz , as fi si eu interesat sa imi fac "chestia" asta , mai ales pt consumu instant
                        Da ce tu nu ai comp pe prestigele tau? Sincer nu mas baga eu in bord ca mai belesc ceva pe acolo cu toate ca nu sunt antitehnica dar na... o sa va cer ajutoru dar prima data vreau sa imi schimb ledurile din bord da daca stau bine sa ma gandesc decat sa desfac bordu de 2 ori mai bine le pun pe aman2... ma mai gandesc...ms
                        Last edited by andrei; 18 February 2008, 17:51.
                        1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                        Comment


                        • #57
                          sal

                          Originally posted by Vicol Gabriel View Post
                          stiti pe cineva care face chestia asta in Slatina sau Craiova? M-ar interesa si pe mine
                          as dori si eu sa stiu daca e cineva in braila, care se ocupa cu activarea consumului pe cb, la un preferance 2007. ms

                          Comment


                          • #58
                            Eu am si un logan ambiance (din 2005) si cand mi-a sosit le-am spus inainte sa il iau sa imi puna cb la si functioneaza perfect cb-ul, doar o singura data am patit-o la o alta masina (o solenza), adica l-am stricat si a trebuit inlocuit. se monteaza destul de repede un cb.
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • #59
                              Se reseteaza si kilometraju daca pune un cip nou la cb ?

                              Comment


                              • #60
                                Care cip?
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google