Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si atunci,doar aspectul e de ele?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • dap doar aspectu e de ele , dar le poti pune xenoane le schimbi lupele si rezolvi problema....

      sigpic

      Comment


      • gata mam mai linistit ) sunt fainute dar tot le lipseste ceva nus ce dar le lipseste ,la fel si la stopurile pe spate
        ym! dorinu2005@yahoo.com
        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

        Comment


        • pleoape le lipsesc ! ) is urate fara...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Scuze ca intervin, un lucru am sa spun si eu:
            daca puneti xenon sau bec h1 de100 riscati sa luati foc in maxx 20 minute (eu mi-am pus bec de 100 pe faza scurta si mi sa topit suportul la lupa) deci am aruncat undeva la 9 mil imediat ;)) la montarea de xenon este bine sa luati ceva care nu se incinge daca gasiti daca nu ramaneti pe 55 ca doar sunt si becuri pe strada
            sigpic

            Comment


            • Lumina la "Angel Eyes" este la fel ca la cele stoc (cel putin asa este la mine)
              Si cand conduci ai si o impresie ca ai doua tunuti de lumina in botul masini
              sigpic

              Comment


              • voua nu vi se pare ca se balangane becurile la gropi ?
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Originally posted by online24hh View Post
                  Scuze ca intervin, un lucru am sa spun si eu:
                  daca puneti xenon sau bec h1 de100 riscati sa luati foc in maxx 20 minute (eu mi-am pus bec de 100 pe faza scurta si mi sa topit suportul la lupa) deci am aruncat undeva la 9 mil imediat ;)) la montarea de xenon este bine sa luati ceva care nu se incinge daca gasiti daca nu ramaneti pe 55 ca doar sunt si becuri pe strada
                  Un bec xenon de 55w emite radiatii cat un bec cu filament de 21w deci unul normal de 35w este nesemnificativ,daca bagi un bec xenon in apa nu se intampla nimic,eu am incercat,pe cand unul cu filament pocneste imediat.Din cate am vazut eu la farurile mele suportul becului si al lupei este metalic,cum sa se topeasca,in cel mai rau caz se poate topi geamul farului cand becul nu este tratat.Becurile de 100w se folosesc numai la competii sportive in afara drumurilor publice.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • mai sunt "piloti" competitivi care iti baga cate un 100 w in ochi de nu stii pe care parte sa o iei...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Este suportul din metal (sau ceva de genu) dar are oglinda reflectorizanta din plastic care sa topit si exfoliat.
                      sigpic

                      Comment


                      • cat m ar duce si pe mine sa instalez niste proiectoare si am inteles ca se trec in talon e adevarat ?

                        Comment


                        • Proiectoarele nu trebuiesc trecute in talon si costa pana in 250 ron.
                          Vezi aici mai multe detalii.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • ci exact ca cele originale daca nu eram multumit de ele le montam pe cele originale inapoi(orice discutie negateiva este o bagatela)
                            Attached Files

                            http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

                            Comment


                            • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                              voua nu vi se pare ca se balangane becurile la gropi ?
                              Are si omu' o fixatie.
                              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                              Comment


                              • Intradevar am vazut si eu se vede exact ca cele originale abia astept sa-mi montez si eu dar cu pleoape (arata mult mai bine decat le cei fara pleoape)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google