Stiluri De Iluminat Al Bordului Si Consolei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gaboneygg View Post
    faci un tub din carton.spor la treaba
    ce sunt becurile acelea suplimentare ?

    Comment


    • la ph2 sunt doar 2 smd-uri.eu am tras al 3-lea smd inseriat cu ala pentru ace.normal se scoate rezistenta si se pune smd in locul ei.dar cui i-am facut eu bordul nu a vrut sa scot rezistenta,asa ca am facut cum a vrut el

      Comment


      • in cluj are cineva idee cine se ocupa de asa ceva?

        Comment


        • Va place stilul asta de iluminat al bordului?

          Comment


          • super. azi o culoare, maine o alta culoare. cat costa oare o operatie de genul acesta?

            Comment


            • Daca vrei sale schimbi mereu nu prea are rost, mai bine iti pui un RGB!
              Frumos stilul dar de ce palpaie martorul de benzina?

              Comment


              • Pai la RGB ma refeream, cat costa o operatiune de genul (piese si manopera)

                Comment


                • pai contacteaza userul vicmar care a pus clipul. el le face si e printre cei mai buni,te asigur.

                  Comment


                  • Schimbat becurile de la consola centrala ph2 cu leduri.Modulele led au fost cumparate de la user-ul @vicmar.Recomand, om serios. Iata si ceva poze:
                    Attached Files

                    Comment


                    • De unde este userul vicmar ?
                      sigpic
                      !

                      Comment


                      • din arges,iei legatura cu el pe privat sa iti trimite tot ce ai nevoie,plus te ajuta si cu sfaturi

                        Comment


                        • Multumesc Domnului Gabi (gaboneygg) pentru munca depusa si pentru increderea reciproca.
                          Asa am vrut asa a iesit.
                          Attached Files
                          Last edited by amg; 13 December 2014, 20:55.
                          Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                          Comment


                          • Sal ma intereseaza si pe mine niste leduri pt bord aveti ideie cum se numesc si daca are careva de vanzare???

                            Comment


                            • ai PM............

                              Comment


                              • Cine are idee cum pot face si eu ceasul asa? sa se vada cu rosu dar pe langa asta in centru la el se vede cu negru ce trebuie sa fac sa se vada exact ca la el..

                                Sau in a 2 a poza cum pot face ca de la 4500 de ture sa fie asa cu rosu.. poza este "editata" in paint sa va arat ca model.. stie cineva?
                                Si cine poate sa mi zica de unde pot cumpara aceste leduri din ploiesti?
                                Attached Files
                                Last edited by alex_ph27; 29 December 2014, 23:31.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google