Stiluri De Iluminat Al Bordului Si Consolei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by alex_ph27 View Post
    Cine are idee cum pot face si eu ceasul asa? sa se vada cu rosu dar pe langa asta in centru la el se vede cu negru ce trebuie sa fac sa se vada exact ca la el..

    Sau in a 2 a poza cum pot face ca de la 4500 de ture sa fie asa cu rosu.. poza este "editata" in paint sa va arat ca model.. stie cineva?
    Si cine poate sa mi zica de unde pot cumpara aceste leduri din ploiesti?
    Pentru primul caz cred ca trebuie sa intorci folia care este peste ceasul din mijloc. Pentru al doilea caz: daca vrei numai noaptea sa se vada asa pui leduri albe si folie rosie si folie albastra translucente pe spate. Daca vrei si ziua e mai complicat. Daca pentru primul caz am gresit, rog un coleg sa ma corecteze!

    Trimis prin Tapatalk
    Last edited by MishuOT; 30 December 2014, 00:23.

    Comment


    • vreau si ptr ziua.. imi poti spune cum pot sa fac? Displayul cred ca l iau direct negativ decat sa stau sa sterg eu si sa intorc plasticul acela..

      Comment


      • Originally posted by alex_ph27 View Post
        vreau si ptr ziua.. imi poti spune cum pot sa fac? Displayul cred ca l iau direct negativ decat sa stau sa sterg eu si sa intorc plasticul acela..
        Trebuie facuta serigrafie. Te pot ajuta deocamdata numai cu desenul si poti merge la o firma sa iti faca serigrafia. Pretul ar fi de 50 lei desenul custom sau 35 cel din fabrica in orice format le trebuie celor care ti-o fac. Numai bine!!!

        Trimis prin Tapatalk

        Comment


        • As dori si eu un contact de la o persoana sau firma care monteaza in mod profesionist leduri, pentru un logan MCV ph2.

          As dori sa schimb sistemul de iluminare din fabrica, cu leduri, doar pe consola centrala, nu si in bord.

          Ma poate ajuta cienva?

          Multumesc

          Comment


          • Un coleg ma poate ajuta contracost cu schimbarea ledurilor de pe consola in zona braila -galati ? aeroterma si butoane ? mai exact la lipirea ledurilor,la partea cu demontat/montat ma descurc.Multumesc

            Comment


            • Colegul Danielliviu te poate ajuta in GL.
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • Sal as dori sa achizitionez si eu 2 smd-uri din alea originale de la bord de culoare portocalie ma poate ajuta cineva contra cost bineinteles

                Comment


                • ce faci cu ele ? daca ai drum prin bucuresti ti le dau degeaba

                  Comment


                  • manujupanu ti am dat pm cu nr meu
                    gaboneygg sunt din slobozia lasa ca ma intalnesc personal si ii dau eu.

                    Comment


                    • Eu mi-am refacut singur iluminarea ceasurilor, dar poza facuta cu telefonul (prima) nu seamana deloc cu realitatea. Ziua culorile sunt ca in poza 2, iar noaptea ceva asemanator cu asta:

                      Attached Files

                      Comment


                      • zi nr intreg

                        Comment


                        • Ia uitati ce am gasit la fratii rusnaci http://largus-shop.ru/shop/osveschen...elochnaja.html
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • 11 milioane dar arata bine

                            Sent from Tapatalk

                            Comment


                            • Chiar arata foarte bine!!!
                              MY CLA

                              Comment


                              • Stiam de ceva vreme de site-ul respectiv. Aveau si niste faruri facute cu dayline si nebunii. Pentru cei cu bani unele chestii de acolo s-ar merita, mai ales ceasurile astea!!!

                                Sent from Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google