Stiluri De Iluminat Al Bordului Si Consolei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by merlasviorel View Post
    Serigrafia de la clima se poate curata portocaliul sa ramana culoarea alba ? Cu ce este cel mai indicat ? Cu benzina a incercat cineva sa curete ?
    Deci cum e, nu stie nimeni sa-mi zica ?
    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

    Comment


    • cu spirt sau deodorant

      Comment


      • Spirt, in curand o sa va arat cum arata o folie de climatizare ph2 curatita cu substanta mentionata!

        Sent using Forum Runner
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Am curatat eu cu acetona de la nevastamea si cu betisoare ptr urechi,are nevastamea o acetona de culoare rosie,ceva cu miros de capsune,am folosit un betisor ptr fiecare loc curatat,a iesit foarte bine,va atasez si poza
          Attached Files
          http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

          Comment


          • bagati betisorul in acetona si apoi cu miscari circulare fara sa apasati prea tare pe betisor cand stergeti,nu aveti cum sa dati gres
            http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

            Comment


            • Cand ajungi prin zona le "vopsim" albe !!

              Sent using Forum Runner
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • Pana ajung pe acolo... Eu n-am mai fost nici prin Slatina de cel putin 1 an. Cred ca o sa apelez aici in Sibiu la baietii cu imbunatatiri logan. De la ei am butoanele la consola si placuta la climatizare facute si sunt foarte multumit! Daca ajung pana atunci la Slatina dau o fuga si la Craiova, poate ne intalnim. Si mai vad si eu rudele
                On topic: La plansa in afara ca se reflecta putin volanul si ghearele mele cateodata, restul e ok! O sa pun si ceva poze dupa ce le fac.
                Last edited by MishuOT; 23 March 2014, 14:56.

                Comment


                • dar de ce nu-ti faci tu bordul ? banuiesc ca te descurci cat de cat. si te pot ajuta eu cu sfaturi,nu e foarte complicat.detalii pe p.m.

                  Comment


                  • Originally posted by gaboneygg View Post
                    dar de ce nu-ti faci tu bordul ? banuiesc ca te descurci cat de cat. si te pot ajuta eu cu sfaturi,nu e foarte complicat.detalii pe p.m.
                    E vorba ca trebuie sa caut leduri si n-am statie de lipit. E un ciocan din ala barosan. Raman la profesionisti. Pt 100 de lei sau cat mai este nu ma risc.

                    Comment


                    • sper sa va placa...acum este complet si nu se mai schimba
                      Attached Files
                      Last edited by tyger88; 7 April 2014, 21:58.

                      Comment


                      • E frumos, trebuia sa pui si contactul sa vedem bordul complet

                        Comment


                        • Asa arata al meu fara folia de laminare care stralucea foarte mult!

                          Sent using Forum Runner
                          Attached Files

                          Comment


                          • Si ai tot ledurile portocalii ?

                            Comment


                            • Originally posted by Toorop View Post
                              Si ai tot ledurile portocalii ?
                              Inca le am pe cele portocalii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google