Spray Pentru Vopsirea Stopurilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    N-ati raspuns niciunul..Se vede bine becul de marcharrire?(noaptea)
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #77
      E clar ca nu, de nu raspunde nimeni.E la fel ca si cand ai avea folii!
      CT-97-VIPsigpic

      Comment


      • #78
        Nu se mai vede ca din fabrica, adik pe alb, dar din intensitate nu se pierde !

        Comment


        • #79
          as avea si eu o intrebare.a sters cineva stopurile de spray din asta?daca da,cu ce si cum a iesit?mersi
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • #80
            Asa a iesit.
            sigpic

            Comment


            • #81
              va rog frumos nu va mai prostiti si va vopsiti stopuril
              mai bine modificatile cu leduri sa cumparati unele clare sa va vedem mai bine...
              ce faceti voi nu e tuning...
              sper sa nu aveti incidente dar...daca intra unu in voi (chiar daca in mod normal el ar iesi vinovat) ghiciti cine va fi acum vinovat??

              Comment


              • #82
                cu diluant , in nici un caz , sa le degresati..se fac ca naiba, se matuiesc..

                Comment


                • #83
                  Intrebare

                  Sal !! Am si io o intrebare : merge sa dau cu spray-ul asta pe geamuri sa le fac fumurii sau sa vopsesc farurile ca si cum ar avea pleoape??
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • #84
                    unde pot face sticla clara la stopuri, fara hasurari?? ca am un mic proiect cu leduri la stopuri, ce include sticla fumurie ca la stopurile lexus
                    Logan by Renault Pure Blood
                    Nothing beats Low Cost

                    Comment


                    • #85
                      @Kalimera22: in nici un caz...mai ales sa dai cu ele pe geamuri

                      Comment


                      • #86
                        salut.am sterg stopurile care erau vopsite cu spray din ala special.erau date 3 straturi de spray,si s-a dus fara nici o problema cu acetona de unghii.si a fost chiar foarte simplu,pur si simplu torni acetona pe stop si stergi cu carpa.acum arata cum erau inainte de vopsire,nici nu zici ca au fost vopsite.deci cei care doriti sa scapati de fumureala...spor la lucru
                        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                        Comment


                        • #87
                          spayul se aplica pe exterirul stopului ,sau pe interiorul stopului?

                          Comment


                          • #88
                            pe exterior,normal
                            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Kalimera22 View Post
                              Sal !! Am si io o intrebare : merge sa dau cu spray-ul asta pe geamuri sa le fac fumurii sau sa vopsesc farurile ca si cum ar avea pleoape??
                              eu as fi curios cum arata farul vopsit in partea de sus...(unde vine pleoapa)
                              Dar cred ca arata ciudat cand vei aprinde becurile.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by theo_bv2002 View Post
                                pe exterior,normal
                                Banuiam eu,multumesc anticipat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google