Spray Pentru Vopsirea Stopurilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    nu va mai vopsiti stopurile...ca e mai bine sa ramai cu masina intreaga.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #92
      Eu vreau sa fac lucasurile negre si sa dau un singur srat peste stopuri numai un pic sa fie negre.

      Comment


      • #93
        vorba lui mumus nu vopsiti stopurile sau farurile,pentru asa ceva exista o folie special.Eu am pusa pe a mea si se vede misto,cand bate soarele afara parca nici nu ar fi folie pe stopuri,iar cand e innourat afara sau ploua sunt negre .Eu sunt f multumit de cum arata

        Comment


        • #94
          Stiu ca folia ia mult din intensitatea luminii.

          Comment


          • #95
            eu zic ca nici vopsit nici aplicat folie...sau da...dar nu pe partea in care sunt becuri....faceti si voi si verde daca vreti....vopsitile de tot...faceti-le opace..dar pe partea 'moarta'. (aia care nu e luminata de nimic)
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #96
              salut.am si eu o intrebare daca imi vopsesc stopurile negre nu am probleme la ITP?:-ss

              Comment


              • #97
                si unde se gaseste aceest spray pt stopuri ? si cat costa ?
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #98
                  il gasesti in selgros.metro......eu am dat 18 ron pe el

                  Comment


                  • #99
                    sall ma bag si eu in seama:P am avut timp de 2 ani stopurile vopsite negru imi placeau la nebunie mentionez ca nu am avut probleme cu militia dar ma plictisisem de ele pentru ca erau negru mat si eu vroiam ceva lucios(lacuit) am gasit la dezmembrari ambele triple pt logan si le-am inlocuit acuma parca as vrea din nou sa le inegresc si pe astea ... dar nu-s inca decis.

                    Comment


                    • pai innegrestele si pe astea dar fale negru lucios

                      Comment


                      • dap le-am inegrit si pe astea:P dar de data asta am apelat la un vopsitor iar rezultatul a fost pe masura in curand atasez si poze

                        Comment


                        • innegriti-va si farurile...sa vedeti si voi in fata cat va vedem si noi pe voi.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Este o prostie sa innegresti stopurile.Pui in pericol circulatia pentru ca cel care este dupa tin va vedea mai greu ce vrei sa faci. Ar trebui interzis !!

                            Comment


                            • si eu am spray dat pe ele danumai 2 straturi si se vede superbine, la soare inca mai bate rosu de la stop prin vopseaua neagra.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • astea sunt legile la noi...poti face vitan tunning si nu te opreste nimeni...chiar daca esti pericol public.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google