Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...sau pe http://www.trafictube.ro/

    Comment


    • pe trafictube pui tot link-ul de pe youtube... si unu' cu 18+
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • Fimat azi cand ma intorceam de la service, asa filmeaza camera mea de 50 ron ziua.


        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Slab tare, dar se descifrează în caz de ceva.

          Sent from my ZP1000 using Tapatalk
          My Ride ! B - 29 - TmT

          Comment


          • Corect, ptr asta e si cumparat, si ptr ca are unghiul mai larg decat alte camere mult mai scumpe.

            Real totusi se vede un pic mai bine. You tube mai strica cu editarile lui...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • M-a pus naiba sa fac update de firmware la Vico !!! noaptea filmeaza excrecabil.. sa vad cum fac sa bag firmware-ul vechi.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Originally posted by kkhheelloo View Post
                eu o tin montata langa oglinda si nu suport sa-mi balangane ceva in campul vizual
                momentan folosesc un cablu de vreo 3 metri bagat pe sub mocheta, prin chederul de la usa si pe la marginea mochetei de pe plafon
                prin absurd, dc as lasa-o conectata non stop o saptamana in parcare, hardwirekit-ul are inclusa o protectie care deconecteaza circuitul in cazul in care tensiunea de alimentare scade sub o anumita valoare, ceea ce nu stiu dc ai la priza
                eu am dat comanda de 2 astfel de kituri pentru ca vreau sa folosesc unul pt telefon si/sau navigatie
                asa priza ramane libera pt alt device dc va fi cazul si interiorul mult mai clean dpdv al matzelor atarnate prin interior
                acum si cu poze
                Attached Files

                Comment


                • Arata ok firu' mascat asa.
                  Inteleg ca o lasi permanat pe masina? Ai garaj sau...iti palce riscu'?

                  Io o scot permanent, firul e cat se poate de scurt (80cm), mufa USB la incarcatorul brichetei. Nu influenteaza deloc vizibilitatea in zona mediana, sau cel putin nu ma deranjeaza pe mine.
                  Cam asa arata, folosind pozele tale, amplasata fix in zona mediana a parbrizului, imediat sub oglinda

                  @prometheus, "reveniti la setarile din fabrica"...si probabil se rezolva problema ta.
                  Attached Files
                  Last edited by Kojak; 16 February 2015, 18:39.

                  Comment


                  • bre masina e in curte )
                    o desurubeaza usor nu mai are nevoie sa scoata ventuza
                    http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                    Comment


                    • pey bre, de un' sa stiu daca-i curtea lui...

                      Comment


                      • La mine sta cam asa, dar de multe ori o confund cu retrovizoarea...
                        Attached Files
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • Nu e montata permanent
                          Pozele sunt facute la ai mei in curte.
                          Camera este montata in suportul 1. In suport este infiletat adaptorul 2 care la randul lui este prins cu un surub de bratul 3.
                          Mount-ul 4 este lipit de parbriz si in el gliseaza 3.

                          PS
                          I-am comandat si un filtru CPL, e pe vine din ciaina
                          Attached Files
                          Last edited by kkhheelloo; 16 February 2015, 19:22.

                          Comment


                          • @kkhheelloo, am inteles.
                            pare un sistem de prindere mai sanatos decat la mine, adica cu risc de joc in timp, mai mic.

                            @popavlm,
                            exact asa vine si la mine ventuza aplicata, diferenta e cablu' care vine in lateral si suportul cu ventuza e ceva mai scurt decat la tine, camera vine o idee mai sus, spre obglinda.
                            io bradutu' odorizant l-am scos, am luat o bratara d-aia mirositoare si am prins-o la schimbator.

                            Comment


                            • Originally posted by Kojak View Post
                              @popavlm,
                              exact asa vine si la mine ventuza aplicata, diferenta e cablu' care vine in lateral si suportul cu ventuza e ceva mai scurt decat la tine, camera vine o idee mai sus, spre obglinda.
                              io bradutu' odorizant l-am scos, am luat o bratara d-aia mirositoare si am prins-o la schimbator.
                              buna idee... treaba este, ca bradutul ala ma ajuta sa nu "confund" camera cu retrovizoarea... adica obtureaza imaginea display-ului...
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment


                              • pai nu prea vad cum ar obtura, sunt decalate si in planuri diferite.
                                mi se pare mie sau si tu ai oglinda (sticla) exfoliata pe contur, intre cele 2 straturi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google