Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kojak View Post
    La ce bani e?
    E comparabila cu a mea din ce am vazut la specificatii, insa nu vad functia WDR, n-o are?
    Aia veche o pui pe spate?
    Bah,,costa 379 de lei si o i-au MOCA de pe Germanos.Ro pt ca am primit un voucher de 400 de lei pe e-mail de la Telekom.
    Aia veche o montez pe spate.
    Ce face functia aia WDR?

    Ps,,se vede bine noaptea a ta..mai bine ca ziua pot spune)
    Last edited by Ivan Marian; 20 January 2015, 20:46.

    Comment


    • Filmeaza super ok pe timp de noapte ! In afara orasului ai testat-o?

      Cumpara si tu la Golan sprituitoare tip perdea sau cum naibi le-o zice

      Pentru Ivan : http://www.e-camere.ro/articole/Func...eghere-video/8
      Last edited by vdmihai; 20 January 2015, 20:48.
      sigpic
      !

      Comment


      • ce camera ai @kojak

        Comment


        • Am vazut si ce inseamna WDR.

          Camera auto iUni Dash AT11DA este una dintre cele mai noi camere auto video de pe piata, fiind dotata cu ecran LCD de 2,4 inch, rezolutie FULL HD si tehnologie WDR (imagini de cea mai buna calitate pe timp de noapte si zi ) ce poate indeplini rolul de cel mai bun martor al traseelor parcurse.
          Am vazut ca, camera lui Kojak filmeaza full HD la 15 cadre per secunda fata de asta GoClever la 30.
          Mai are si leduri IR pt filmare in intuneric. Are 2,7” in loc de 2,4” plus doua sloturi de card pt filme 4K
          In rest La fel...

          Comment


          • Ledurile acelea IR pentru filmarea pe timp de noapte , sunt varza!!!
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • Originally posted by mario_09 View Post
              ce camera ai @kojak
              AT11DA

              Originally posted by Ivan Marian View Post
              Am vazut ca, camera lui Kojak filmeaza full HD la 15 cadre per secunda
              Filmeaza si a mea bre full HD 1080P la 30 fps, nu stiu ce apare pe iutub da' iti zic sigur, pe verificate.
              Oricum Mariane, fata de ce ai acum pe masina, ia-o pe aia, mai ales daca zici ca o scoti moka, e belea!


              Si ptr. ca ati fost baEti buni , va mai delectez cu doo filmari random extraurbane, pe timp de zi:

              videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă


              videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă
              Last edited by Kojak; 20 January 2015, 22:02. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • La ultimul dintre ele s-a întrerupt filmarea chiar pe linie continua...

                Comment


                • nu stiu nimic...nu recunosc nimic

                  Comment


                  • asa filmeaza G1wh noaptea + putina ceata afara.... http://youtu.be/wfSJ4YWnS9s

                    si asa ziua http://youtu.be/yax6mES7unM
                    diferenta mare nu se vede intre unghiul de filmare de 140 gr. si cel de 170... sau cel putin asa mi se pare mie...
                    Last edited by popavlm; 20 January 2015, 22:45. Reason: Automerged Doublepost
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • Zici că eşti regizor, la al doilea film după primele secunde mă aşteptam să înceapă "Star Wars"...
                      Oricum, faine filmuleţele!

                      Comment


                      • Io nu le editez, le las brute...unele cu "dovezi". Pe viitor o sa le fac mai scurte ca si io ma plictisesc cand ma uit 5 min. la ele

                        @popavlm, e o mica diferenta, daca te uiti atent si compari intre modelele noastre de camere, a mea filmeaza mai parabolic, sa zic asa, de aici unghiul de 170gr.
                        e si un dezavantaj pe de-o parte ptr. ca treaba asta nu se poate face decat deformand putin imaginea reala.
                        oricum filmeaza bine si a ta...m-ai spart cu "montajele"

                        Si daca tot avem public cinefil , urc o ultima filmare in seara asta, cu o "cursa infernala" pe DeNe1 in plin cod portocaliu (asa anuntasera pe PH) cu urme de galben pe IF :

                        videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă


                        In realitate (pe teren), lucrurile stateau mai bine in PH decat in IF. Oricum, nu era decat de cod verde atat in PH cat si in IF, daca ma intrebati pe mine.
                        O adevarata isterie nationala cu codurile astea.
                        Last edited by Kojak; 20 January 2015, 23:10.

                        Comment


                        • Originally posted by Kojak View Post
                          Filmeaza si a mea bre full HD 1080P la 30 fps, nu stiu ce apare pe iutub da' iti zic sigur, pe verificate.
                          Bre,, aștia de AICI zic altceva, nu YouTub-ul...

                          @popavlm, e o mica diferenta, daca te uiti atent si compari intre modelele noastre de camere, a mea filmeaza mai parabolic, sa zic asa, de aici unghiul de 170gr.
                          e si un dezavantaj pe de-o parte ptr. ca treaba asta nu se poate face decat deformand putin imaginea reala.
                          Toate deformeaza imaginea, mai mult s-au mai putin, in functie de acel unghi.
                          Last edited by Ivan Marian; 20 January 2015, 23:14.

                          Comment


                          • ...da-i mah-n kkt ca minte! nici nu stiu chinejii ce vand
                            am vazut si io ca asa scrie, da' nu e, e full de full, iti zice io!
                            iti arat cand ne vedem, ce drecu!

                            pe bune acu', am verificat cu PowerDirector si ala nu minte.
                            Last edited by Kojak; 20 January 2015, 23:15.

                            Comment


                            • eu am setat-o sa faca filmuletele de 3 minute... e mai usor sa gasesti ceva ce te intereseaza + ca daca se iveste ceva interesant in trafic imi notez ora inregistrarii pe tel ca si nr. apelat
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment


                              • Mai,,,dar sunetul unde este ? Nu ai sunet la film, am crezut ca mi s-au ars boxele la laptop)

                                Ps..uite acum dau comanda la telefon...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google