Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by popavlm View Post
    sau niste elastice, gen alea de la bradutii odoriferi...

    dupa ziua de ieri, din care am iesit fara oglinda stanga, azi m-am incumetat si am comandat si eu camera dvr...
    se pare ca baietii astia nu sunt prea seriosi... nu m-au sunat... nici macar un maill... am dat eu vreo 2, dar nu am primit raspuns... de la baiatul asta a luat cineva?
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Am vrut sa iau si eu G50 de la baiatul ala din ultimu' tau link, l-am sunat, dar nu mai avea tipu' asta de camera la vanzare.
      Asta se intampla cu o zi in inainte (sa fi fost 16 decembrie a.c.) sa dau comanda la AT11DA.
      La telefon mi-a spus ca mai are doar modelul G1WH la vanzare, adica asta:
      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

      Pe mine insa nu ma interesa G1WH, doar G1W10, pe care din pacate inca nu prea l-a adus nimeni pe la noi.
      A cumparat un alt coleg de pe r.eno.ro de la el, modelul G1WH si a fost foarte multumit atat de cum au decurs "ostilitatile" cat si de marfa primita.

      Oricum, "risca-te" la un telefon si vezi ce spune.

      Comment


      • Am proba astazi camera g1wh, si-mi place... mai am de lucru la editare, da' cu atatia dobitoci in trafic, sigur o sa ma obisnuiesc... pun si un filmulet scurt...
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • 480p? Nu filmezi FullHD?
          Just Hold Onnnnnn....

          Comment


          • ba da... interesant... sa vad unde am "mierlit-o"...gata am gasit greseala...sper ca urmatorul sa-mi iasa

            Am corectat gresala http://youtu.be/4UjNr9OcXN0
            Last edited by popavlm; 3 January 2015, 00:24. Reason: Automerged Doublepost
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • in teste
              Attached Files

              Comment


              • Nice, cat fu halatu'?

                Comment


                • e doar in teste
                  am un prieten care se ocupa de vanzare de diverse accesorii si primeste mostre diverse
                  si il ajut cu o perspectiva din partea unui utilizator obisnuit

                  Comment


                  • in jur de 600ron
                    http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                    Comment


                    • Originally posted by kkhheelloo View Post
                      in teste
                      dupa aproape 1 saptamana de test pot sa trag concluzia ca nu merita banii
                      filmarea pe timp de noapte este execrabila avand in vedere ca se lauda cu Ambarella A7LA50D si WDR
                      acelasi procesor se gaseste si in mini 0803 iar filmarea in conditii de noapte (cu iluminat stradal si fara) este net superioara
                      mi se pare incomod sistemul de prindere al ventuzei, articulatia care permite orientarea camerei este fragila si nu stiu cat va rezista in timp
                      asa ca eu voi ramane la chinezaria mea

                      Comment


                      • nu urci si o filmare de noapte cu ea sa vedem si noi?

                        Comment


                        • Cred ca o sa cumpar o noua ... CAMERĂ DVR ...

                          M-am documentat, am vazut si filme si constat ca este destul de OK.

                          Comment


                          • La ce bani e?
                            E comparabila cu a mea din ce am vazut la specificatii, insa nu vad functia WDR, n-o are? E mijto ca are 2 sloturi a cate 32gb, merge sa tragi si blue rayuri
                            Aia veche o pui pe spate?
                            Last edited by Kojak; 20 January 2015, 19:49.

                            Comment


                            • Camera auto DMVision AT900 ce spuneti e buna de ceva
                              are cineva modelul asta

                              Comment


                              • Pare ok, din specificatii, de buget cam ca toate, exceptand Vico a lui @prometheus, care e deja alta clasa.

                                Ptr. interesati, o filmare de noapte cu a mea, ma declar multumit:
                                videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google