Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vodka
    replied
    a fost misto la baiatu...multumit
    iar plaja...yo in prima seara am facut dreapta si am ajuns pe un camp de nu intelegeam unde-i plaja..am mers ceva pana la plaja da asta e...sunt in jur d 500 de metrii sa zic asa pana la plaja propriu zisa unde e kilu de lume
    nu-mi cereti alte detalii in legatura cu restaurante si chestii ca in rest am stat in costinesti

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    ti-am raspuns la PM!

    Leave a comment:


  • vasile78
    replied
    @Sony ai PM, in 5-12 Iulie am sa fiu in Eforie Sud doar eu cu nevasta, te rog raspunde repede la PM, daca ai un pret bun poti sa-mi rezervi o camera

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    e plaja chiar nu o pozez , sau o pozez dar de sus... cum sa arate ma d-fens e cu nisip scoici apa , eu zic ca-i curata apa e ok cel putin fata de mamaia in eforie din 2pasi ai ajuns cu apa pana la gat... vine vodka acum si baga impresii ca eu nu am tangete cu plaja din eforie sud...
    pana la plaja e sub 1km masurat cu kilometraju masinii... acum na de la vila pana la plaja pot fi si 300m dar e greu de coborat pe plaja , eu am calculat din centru de la cazino...

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Din ce am vazut in poze,vila e ok.
    Dar...cat faci pana la plaja?Cum arata plaja in zona respectiva?Daca se poate cu poze ar fi excelent.
    Multumesc.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    din ce am vb acum cu un mare loganist de al nostru , pe date de 10-12.07. anunt ca nu mai am locuri... in continuare astept rezervari... numaru de tel il dau oricui pe PM dar nu-l mai pun pe forum ca sunt multi ``caterincosi``
    Last edited by valeriuciprian; 21 June 2009, 17:14.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    in spate de tot se vede grataru

    Leave a comment:


  • Nikolas_bnm
    replied
    Dusameaua-i baza .
    Sony nu vad gratarul si ai face ceva super fain daca ai monta si o masina de cuburi de gheata ,nu de alta dar la cate sticle de vizichii o sa curga o sa ai probleme ,de coca si varul ei energizant nu se pun la calcul. Vreme buna ,clienti multi si nu lua in seama criza

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    e si daca scartie , nu-i problema e vila teapana facuta cu bca si beton mult , nu-i daia moderna cu carton(rigips) sa se auda prin pereti si ``gafaielile``

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Imi urasc serviciul....

    Leave a comment:


  • tonyx
    replied
    din ce se vede in poze e frumos ''numai paturile sa nu scartie'' in rest sa ne vedem cu bine poate prin august o sa te sun inainte

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Gratar e, mese sunt, gradina cu verdeata e...pitici sunt...timp sa fie acum

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    azi am facut mici instantanee pe la vila...
    aveti si un film cu instructiuni cum sa ajungeti etc...

    deci in primele poze aveti curtea , mesele din fata, curtea etc... , dupaia baia de la parter , parterul cu scara de acces la etaj , baia din cealalta vila tot de la parter(la etaj nu sunt cazi , sunt dusuri)
    parcarea si un gratarel mobil , grataru mare si restu parcarii , sala de mese(una dintre ele)+bucatarie+frigidere , camera unde doarme domnul VODKA acum , si in ultimele 2poze e o camera in forma de L...

    cu vodka am facut o mica incurcatura , i-am dat o camera ``folosita``(din greseala si oboseala) in care nu schimbasem lenjeria nu facusem curat... am rezolvat i-am dat alta camera proaspata si curata...
    Attached Files
    Last edited by SoNyKeL; 19 June 2009, 23:12.

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    un vischei dau si eu cand va infiintati la mare. Evident, la vila pufosului

    Leave a comment:


  • lupulucian
    replied
    Ba, mare suflet este sony asta. Om de caracter, domle....
    S-ar putea sa ajung si eu intr-o fuga, intre 7 - 21 iulie, nu stiu exact data

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google