Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SoNyKeL
    replied
    Oau danielliviu nu credeam ca o sa ma recomanzi... te-am cautat marti dar nu erai prin curte si cand am plecat te-am vazut dar deja eram departe...

    Ptr preturi vorbim pe mess... Preturile variaza in functi de perioada in care veniti , cate persoane , cate camere , cate zile cu sau fara copii...
    Oricum preturile sunt ca pentru loganisti...
    Daniel liviu a platit 50de Ron pe camera,2persoane tinand cont ca acum incepe sezonu tarifele vor fi intre 60-80ron per camera... cu cat stati mai mult cu atat pretul e mai mic , mi-se pare normal...

    Va astept pe toti , zona e una foarte linistita aer curat ce sa mai relaxare completa...
    E si magazin langa vila si daca nu am un produs (un anumit tip de bautura , suc , bere sau tigari) vi-le aduc la comanda in 2zile...
    Last edited by SoNyKeL; 17 July 2008, 11:02.

    Leave a comment:


  • brutus
    replied
    Vreau si eu niste preturi la camerele alea (desi au baie comuna)poate ajung si eu in 26 iulie-15 august ,vreo 5/7 zile. E linistita statiunea si e la mijloc poti sa mergi in fiecare zi in alta cu masina.

    Leave a comment:


  • iuli81
    replied
    Sony, nu ne zici si scorurile de la Vila Adrian?

    Leave a comment:


  • danielliviu
    replied
    Eu am fost, recomand tuturor. Ne-am simtit foarte bine. SoNyKeL, o sa mai vin cred ca la inceputul lui august... Ne mai vedem

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    started a topic Cazare la Mare

    Cazare la Mare

    Cazare la Eforie Sud , ``Vila Adrian`` P+2Etaje , 24 de camere , parcare in curte , gratar , acces la bucatarie si frigidere , mese , scaune,banci , umbrele , televizoare in sala de mese , magazin in curte...
    Camere duble cu balcon , fara balcon , un grup sanitar pe etaj(la 3-4camere)
    Attached Files
    Last edited by SoNyKeL; 12 July 2008, 08:26.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google