Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D-FENS
    replied
    Originally posted by SoNyKeL View Post
    asteptati... daca vreti fac tutorial how to... cum sa cureti tamplaria si so vopsesti , cum se repara un hidrofor , cum se planteaza piticu in gradina , cum se spala covoarele , etc etc
    Ma astepti ca turist sau ca angajat?

    Leave a comment:


  • vodka
    replied
    da pai sigur ca da

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    si harta ca uitasem
    Attached Files

    Leave a comment:


  • stanlei_82
    replied
    Nea vodka sa ne spui si noua cum e treaba !!

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    cei care vreti numarul de telefon dati-mi un PM

    deci am uitat sa zic oficial , am deschis , primi turistii sunt vreo 20-30 de kinderi cu tabara... vineri il astept pe vodka la mine ptr un ``sejur`` de 2nopti-3zile

    Aveti aici o harta... Ii rog pe toti cei care au vorbit cu mine si au zis ca vin sa-si printeze harta...

    Cateva ponturi
    1.Eforie Sud este cea de a2a Eforie.

    2.De pe soseaua principala sunt 2intrari(2locuri unde banda continua este intrerupta)
    3.Se intra pe a2a intrare.
    4.Faceti STANGA din soseaua principala.
    5.Cu 50metri inainte de prima intrare pe partea DREAPTA a soselei exista un Peco vechi , parasit.
    6.Strada pe care intrati este un bulevard(strada lata si cu squar pe mijloc)
    7.La a3a intrerupere(intersectie) a Squarului faceti STANGA in sus(este o intersectie in Y)
    8.La prima stanga , si Vila Adrian este pe Dreapta...
    Last edited by SoNyKeL; 18 June 2009, 11:32. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    Si eu vreau un nr. d tel.Prin august dupa admitere vin cu gasca la mare,cu ocazia asta ne vedem si mcv-urile :P

    Leave a comment:


  • vodka
    replied
    da-mi si mie nr tau de telefon cat mai rpd

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    asteptati... daca vreti fac tutorial how to... cum sa cureti tamplaria si so vopsesti , cum se repara un hidrofor , cum se planteaza piticu in gradina , cum se spala covoarele , etc etc

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Asteptam pozele!

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    UP UP... Asta asa ca sa nu ziceti ca v-ati facut planuri deja si nu stiati si de oferta mea...
    PS. inca nu am deschis... Promit ca pun poze cu primu turist...

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Primul nu stiu daca a fost...insa in mod sigur e foarte bine dotat si cu preturi destul de bune...

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    colega vila , e in spatele bisericii vechi sau magazinul geda... posibil sa stii magazinul si sa nu stii vila... daca zici ca vi de 20 de ani , magazinul e din 92 si a fost primu magazin SRL deschis in eforie sud

    Leave a comment:


  • mmaxalb
    replied
    olee
    pe unde e vila colega , Eforie Sud e statiunea mea bastina .vin de peste 20 de ani de cind eram copill,
    te am in vedere pe la sfirsitul lui august fro 4-5 zile [sau cit o fi bugetul de generos]

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Pentru amandoi ma...ca doar n-o sa stam separat.

    Leave a comment:


  • Seba
    replied
    mah tweety, n-ai zis, pt cine vrei ce e mai bun, pt tine sau pt nevasta-ta?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google