Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dsign
    replied
    Bah, voi n-aveti toata inghetata in frigider, sa moara toti dracii !!

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Sunt acolo ma , acum ma duc sa cumpar vopsea ``fosofrescenta`` sa nu cumva sa le gresesti gaurile...

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Auzi, dar piticii din gradina cum sunt? ...Ii mai are? Daca nu, eu nu vin

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Am petrecut un we frumos la Conacu' lu' Pufosu' (copyright Loganu). Vila este amplasata departe de zgomotul soselei nationale si de nebunia falezei. Este un loc linistit, calm (pana vin nebunii), multa verdeata, mult spatiu. Gazdele sunt primitoare, mamaie este o doamna cu staif, se poarta modern cu invitatii, Sony te lasa sa-i maninci mustaru', etc.

    Cand am ajuns, am fost intimpinat de o droaie de loganisti, prietenii nostri din Galati. Jur ca nu stiam ca vor fi cu totii acolo.

    A fost o super atmosfera. Eu unul promit ca mai trec pe la Pufosu', cat mai repede posibil.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Super Oferta!!!
    10.07.2009 - 17.07.2009
    Pret unic : 60Ron/Camera/Noapte
    Ptr concediile mai lungi , ofer bonusuri (1bax suc/1bax bere/1wisky) sau reduceri substantiale...


    Apropo coordonate GPS:
    Latitudinte - 44,0216 N
    Longitudine - 28,6508 E
    Adresa :
    Progresului 75
    Olteniei 1A
    Vila Adrian se afla la intersectia strazilor Progresului cu Olteniei
    In spatele bisericii vechi...

    Cateva ponturi
    1.Eforie Sud este cea de a2a Eforie.

    2.De pe soseaua principala sunt 2intrari(2locuri unde banda continua este intrerupta)
    3.Se intra pe a2a intrare.
    4.Faceti STANGA din soseaua principala.
    5.Cu 50metri inainte de prima intrare pe partea DREAPTA a soselei exista un Peco vechi , parasit.
    6.Strada pe care intrati este un bulevard(strada lata si cu squar pe mijloc)
    7.La a3a intrerupere(intersectie) a Squarului faceti STANGA in sus(este o intersectie in Y)
    8.La prima stanga , si Vila Adrian este pe Dreapta...


    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Hai sa discutam aici , depre gratar...

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    Originally posted by gl_mmm View Post
    Bah baetzi ... ati inceput deja!? Noi venim la mare la Sony ca sa ce? Sa facem gratar, plaja, baie, sa ne simtim bine si sa ne para rau ca plecam??? Ia bagati-va mintile in cap. Eu propun asa: venit, plimbat de manuta pe plaja, mers la biblioteca, citit o carte doua, papat un piscot si dunga 'napoi acasa ca e criza. Asa ca lasati gratarul ...

    Btw! Sony, da-mi te rog un PM cu nr. tau de telefon, pls.
    Nu i-l da ca ne strica gratarul

    Leave a comment:


  • Nikolas_bnm
    replied
    Originally posted by andy_x3m View Post
    Domnu' eu zic sa pleci mai devreme si pana ajunge lumea sa fie gratarul pregatit. Pe seara il punem si pe cocolino la treaba Macar sa repetam istoria
    Eu plec dis de diminata vineri dimineata la ora 6:00 sunt pe bac spre Euforie,e ok? daca ma supar plec de joi seara ,adica 16:30 . capiscoo?

    Leave a comment:


  • gl_mmm
    replied
    Bah baetzi ... ati inceput deja!? Noi venim la mare la Sony ca sa ce? Sa facem gratar, plaja, baie, sa ne simtim bine si sa ne para rau ca plecam??? Ia bagati-va mintile in cap. Eu propun asa: venit, plimbat de manuta pe plaja, mers la biblioteca, citit o carte doua, papat un piscot si dunga 'napoi acasa ca e criza. Asa ca lasati gratarul ...

    Btw! Sony, da-mi te rog un PM cu nr. tau de telefon, pls.
    Last edited by gl_mmm; 6 July 2009, 07:16.

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    Domnu' eu zic sa pleci mai devreme si pana ajunge lumea sa fie gratarul pregatit. Pe seara il punem si pe cocolino la treaba Macar sa repetam istoria

    Leave a comment:


  • Nikolas_bnm
    replied
    Sony ,pazea ca vin ,am fost convins,ajutat ,lucrat .dar pana la urma vin si primul sa te ajut la primirea fastuasa a loganistilor .

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Originally posted by danielliviu View Post
    pentru cei ce vor sa se relaxeze si sa lectureze niste carti cu prietenii.
    ...In cazul asta iau toata "biblioteca" cu mine

    Leave a comment:


  • danielliviu
    replied
    Si cateva poze de la mine. Sunt de anul trecut din iunie. Superb locul de parcare, doar ca ajuns acasa inca mai curatam melcisori de sub masina.
    O adevarata oaza de liniste, pentru cei ce vor sa se relaxeze si sa lectureze niste carti cu prietenii.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    up up up!!!
    cei care au deja rezervari , ii rog sa-mi re-aminteasca cu 2-3zile inainte data sosirii...
    Last edited by SoNyKeL; 26 June 2009, 16:18.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    sa ineleaga lumea normal faci stanga ca sa te duci spre faleza/plaja si nu e nici un camp in stanga ... domnu vodka si cat ai mers pe camp? ai ajuns pana la tuzla?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google