Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ionut
    replied
    Originally posted by SoNyKeL View Post
    da boss ptr tine face ceva la parter prima pe stanga sau pe dreapta... este. doar sa ma anunti din timp...
    Multumesc domnule...ne auzim...

    Leave a comment:


  • JmEk
    replied
    sonykel o sa vreau si eu

    Leave a comment:


  • tonyx
    replied
    dupa ce am vazut in poze e chiar misto eu de vreo 3 ani numai prin eforii ma duc pt ca nu imi place prea mult aglomeratia si posibil sa vin si eu prin iulie -august acolo. poate mai pui si tu niste poze si mai vorbim la regionala de la Galati numai bine

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    da boss ptr tine face ceva la parter prima pe stanga sau pe dreapta... este. doar sa ma anunti din timp...

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    O sa te deranjez si eu cu un telefon...sa imi rezervi ceva in august...dar la parter ca dupa ce consum e cam greu cu scarile...si vezi ca vin cu sotia...deci vreau ce e mai bun.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    PS. Am vb cu sefia , se pare ca voi gazdui primii loganisti cam in 2-3saptamani , daca ei vor sa vina...

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Pfuuuu...belea!! Deja vad sticlele de wiskey insirate pe masa aia intre verdeata

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    mmm ce ``bivol`` esti ba pasaroiule , normal ca nu o sa maresc tarifele chiar le reduc , nu am eu timp ca as pune-o de o regionala... dar poate vara viitoare. am gasit niste poze din iulie 2008 , alea erau din septembrie 2007. mai fac maine...
    pretul e tot ca vara trecuta cred 50-60ron per camera.... acum la inceput...
    presiunea la apa nu stiu ce sa rezolvat , dar am schimbat pompa si vase de expansiune pe garantie... ce sa mai calitate proasta la preturi de lux daca imi pica si vara asta vreo pompa va spalati toti in mare. Ca Raja nu-i in stare sa-mi asigure un flux decent de apa , dabia am presiune la parter...
    Vara asta inca nu am dat drumu la instalatie...
    Attached Files
    Last edited by SoNyKeL; 2 June 2009, 19:59.

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Hai zi repede pretul pentru o camera cu pat dublu!
    Sper ca magazinul e la fel de dotat ca anul trecut...sa nu dezamagesti.
    Si vezi si cu presiunea la apa...ca iar ma duc in baia altora

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Mai bine bagi in bere si gratare,ma refer la aprovizionare,nu la preturi...

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Ar fi ceva...eu iau concediu la inceputul lui august.
    Sonykele sa nu profiti ca iti umplem vila si sa bagi in preturi...

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Originally posted by TWeetY View Post
    Hai sa ne combinam mai multi loganisti si sa luam toata vila!!!
    Eu in august o sa pot.

    Eu in perioada 15 iulie-15 august.Sa fim cat mai multi loganisti!

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Hai baga poze cand e gata. Facem o bauta si cu andy

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Ce era mai important sa specific , am camere mari , curate , cu lenjerie curata. Mai exact dupa fiecare turist(chiar daca sta o noapte) lenjeria este fiarta si spalata. Nu am igrasie , mucegai , paianjeni , sobolani , gandaci in camere. Poate am mobilier putin cam invechit in unele camere.
    Vreau sa fiu sincer cu voi ca nu are rost sa va mint sa va fac sa veniti pana acolo si acolo la fata locului sa va razganditi.

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Hai sa ne combinam mai multi loganisti si sa luam toata vila!!!
    Eu in august o sa pot.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google