Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D-FENS
    replied
    Sa fiu sincer as petrece vreo 10 zile acolo,in functie de preturi,bineinteles.
    Am fost in Eforie Sud acum 2 ani si mi-a placut,e liniste,am imbatranit eu oare?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Momentan vila inca nu-i deschisa , azi am fost in ea si e un dezastru total ...
    Preturi ca anu trecut , cred , uitativa la postul #5
    Twetty voi anu trecut ati platit ceva mai mult parca dar ati stat doar o noapte o si 6pers in camera... anu asta daca vii ca omu anuntat din timp sau vii cand e mai liber iti fac pret decent la camere decente. Anu trecut la 10dim ai sunat ca nu ai camere si la 14-15 erai cazat si cu o bere rece in mana , si te mangaiai pe burta
    Baie in camera nu am.
    Deci ma repet nu am baie in camera , nu am tv , frigider , ac , plasa de tantari la geamuri , termopane , room service. In schimb am liniste , o curte mare frumoasa plina de gratare , umbra racoare , verdeata multa , loc de parcare asigurat ptr masini , aproape de plaja , alimentara in curte cu orice tip de carne sau de bere sau alcool , suc(ce nu am aduc in maxim 24de ore la comanda). Bucatarie in curte sala de mese cu tv , frigidere si congelatoare la comun...
    Magazinul are preturi mai mici ca multe alte magazine sau supermarketuri cei care au fost confirma. Ptr o alimentara pe litoral am preturi super decente. Nu se merita sa va aduceti nimic de acasa. De cat toale dar am si dalea de vanzare.
    Preturi inca nu stiu , chiar nu stiu ce sa zic , ca mie frica sa nu zic prea mult sa nu va sperii si nici prea putin sa va amagesc. Rezervariile indiferent de perioada cu 7zile inainte cam asa.
    Si apropo de bai daca va cuplati mai mutli si va anuntati din timp va dau un etaj intreg sau un parter si stiti ca e baia voastra nu va deranjeaza nimeni.
    Am camere cu balcon. si fiecare etaj are o semi terasa... asa cum se vede in poze acele balcoane mai mari. O sa fac poze noi la exterior zilele astea. Si la interior sa vad ce mai gasesc , eu inca sunt in sesiune si nici nu prea m-am dus la eforie sa pun umaru la aranjat si pregatit.
    Last edited by SoNyKeL; 2 June 2009, 19:02.

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    ...si cam cu cat timp inainte se fac rezervarile?
    M-ar interesa perioada 15 iul.-15 aug.
    Multumesc.
    Last edited by D-FENS; 2 June 2009, 18:33.

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Sonykele baga preturi te rog...

    Leave a comment:


  • VanDiesel
    replied
    si eu s-ar putea sa vin in august....cat mai face o camera dubla acum? camerele au bai? pune si niste poze cu baile...stii cum sunt doamnele vor sa stie cum arata baia ...

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    Bine ca numai loganisti din tara au fost, astea de la noi crezi ca nu te recomanda? Camere mai mult decat decente, gratarul din curte si terasa... Eu zic ca merita, ca urmare nasii mei au petrecut o saptamana vara trecuta si s-au aratat interesati sa mai vina.
    Un mare UP pentru un mare... loganist

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Am redeschis topicu ca reincepe sezonul. Vila momentant e in renovari mici aranjamente , am revopsit tamplaria , balustrade vopsite...
    Deci astept intrebari si rezervari. Pana incepe cu adevarat sezonu revin si cu o harta exact din sosea la vila din vila la plaja.

    Anu trecut au fost cativa loganisti la mine , danielliviu , tweety , crisneg , ciprishor...

    PS vad ca pozele sunt destul de vechi , acum in curte e mai multa umbra , niste pitici etc...

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Acolo berea nu e buna rece si ieftina ca in eforie sud ...
    nu tweety?

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Ala e Nord

    Leave a comment:


  • FLORIN77
    replied
    O plaja cu nisip ?E ok ? Am glumit . Parcare aproape daca te duci cu masina dimineata gasesti in Eforie sud parca . Sau nord ? Nu stiu exact , eu mereu le incurc . Oricum , mergand spre Costinesti primul Eforie care-ti iese in drum .

    Leave a comment:


  • sheehan
    replied
    Salutare,

    plec la noapte la mare, voi sta in Constanta si as vrea de la voi cateva informatii: ce plaja imi recomandati si in ce statiune? Caut o plaja linistita , curata, eventual sa pot ajunge cu masina si sa gasesc si loc de parcare. Poate fi chiar in Constanta. Eventual sa-mi dati cateva idei cu locurile ce trebuiesc vizitate.

    Va multumesc si scuze daca sunt offtopic.

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Sonykele nu pot sa spun decat de bine...Mi-a fost foarte ok acolo desi stateam in camera doar cand dormeam (6-7 ore)...
    Marfa gratarul din curte si mai ales magazinul...Am baut bere ma ieftina decat la mine la scara...

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Da super pret acum ptr perioada asta 60de ron camera... Nu accept mai mult de 2-3persoane in camera depinde cu cate locuri e camera...
    tweety inca astept impresii de la tine de bine de rau zi tot ceai pe suflet...

    Leave a comment:


  • SUPERCAR
    replied
    Oferta de cazare...cea mai buna o are sonykel la vila adrian

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    De Luni 11.08.2008 se pot face rezervari...
    Danielliviu e inceputul lunii august , te asptept...
    Momentan twetty cu crisneg au aterizat aseara la mine... si am reusit sa-le strecor toata gasca in 2camere... Am grija de iei cu bere ieftina si buna la capitolu femei se descurca singuri...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google