Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oameni seriosi pentru mine sunt:Silviu_79.Axscu,Hellcat si Cristi Streulea.Promptitudine,seriozitate ,ajutor pentru montaj,tot ce vrei.In afara de asta coletele de la ei vin la timp si impachetate ireprosabil.Bravo baieti!!!

    Comment


    • Am lucrat si eu cu primii doi,recomand de asemenea!!
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Nu recomand userul planetara.
        User neserios, chiar nu recomand. Asa cum se poate observa pe topicul http://www.loganclub.ro/forum/showth...91#post1688091 am comandat niste piese urmand ca astazi sa merg sa le ridic. Mi-a fost comunicata o adresa de unde sa le ridic ce nu avea nicio legatura cu acest user. La respectiva adresa am dat peste o doamna care atunci cand a iesit din curte pentru a pleca undeva chiar a reactionat destul de neplacut fiind oarecum suspicioasa si panicata. M-a luat la impins vagoane iar pana in momentul in care am plecat s-a tot invartit prin zona tinandu-ma sub observatie, chiar cred ca la un moment dat a dat telefon la politie. Chiar a fost o situatie de cacao pe care chiar nu mi-o doream. Aiurea rau. Am dat de asemenea report, sper ca un moderator sa ia masurile pe care le considera potrivite pentru a nu se mai intampla o astfel de situatie cu un alt user. Eu unul m-am lamurit si de acum incolo voi avea mari rezerve vis-a-vis de vanzatorii de pe acest forum.
        Multumesc de asemenea domnului crististreulea pentru redirectionarea nemultumirii mele catre topicul acesta.

        Comment


        • Acum am descoperit si eu acest topic. Vreau sa-l laud pe ibuzescu. Serios si cunoscator (stie ce face si face ce stie ). Ramane sa mai colaboram si cu alte ocazii.
          P.S. N-am citit chiar tot ce scrie pe aici, nu stiu daca l-a mai laudat cineva.

          Comment


          • eu am cumparat de foarte multe ori de la planetara si intotdeauna am primit ceea ce am cerut si original si la preturi rezonabile... la capitolul timp sta cam prost, in rest tot respectul...
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • Nici eu nu am avut probleme cu user-ul planetara, servire promptă şi orientare faţă de client.

              Comment


              • Filtru habitaclu - axscu

                Salut,

                Am cumparat filtru de habitaclu de la axscu, mi l-a si montat.

                Recomand cu incredere!

                -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                Soran mi-a montat led-uri in consola si bord.

                Recomand cu incredere!
                Last edited by slamhard; 21 October 2015, 22:23. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • aveti grija cu acest utilizator "aure_badu" pe numele de popa m.,acesta mi-a lasat un mesaj sa trimit niste piese si a refuzat coletul.
                  Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                  Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                  Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                  Comment


                  • t0rquemada este de nota 10+. Lucreaza profesional.

                    Comment


                    • Recomand Planetara.
                      M-a servit la ora la care am dorit, cu ce am dorit si cu niste preturi de nimic.

                      Dusterul este din nou pe strazi
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Planetara m-a servit promt, la preturi foarte avantajoase pentru cumparator.

                        Comment


                        • [QUOTE=Tetelu1980;1689185]Nu recomand userul planetara.
                          User neserios, chiar nu recomand. .....


                          Un ametit ,a nimerit la vecina .
                          Cu siguranta are fata de infractor .
                          Sa zica multumesc ca nu a chemat politia.
                          Dar oricum cred ca ai parasit acest forum si ai facut foarte bine.
                          Last edited by planetara; 20 July 2016, 16:37.

                          Comment


                          • Si eu recomand pe "planetara". M-a servit prompt, piesele ambalate bine, aspect impecabil. Multumesc inca odata!

                            Comment


                            • Originally posted by Tetelu1980 View Post
                              Nu recomand userul planetara.
                              User neserios, chiar nu recomand. Asa cum se poate observa pe topicul http://www.loganclub.ro/forum/showth...91#post1688091 am comandat niste piese urmand ca astazi sa merg sa le ridic. Mi-a fost comunicata o adresa de unde sa le ridic ce nu avea nicio legatura cu acest user. La respectiva adresa am dat peste o doamna care atunci cand a iesit din curte pentru a pleca undeva chiar a reactionat destul de neplacut fiind oarecum suspicioasa si panicata. M-a luat la impins vagoane iar pana in momentul in care am plecat s-a tot invartit prin zona tinandu-ma sub observatie, chiar cred ca la un moment dat a dat telefon la politie. Chiar a fost o situatie de cacao pe care chiar nu mi-o doream. Aiurea rau. Am dat de asemenea report, sper ca un moderator sa ia masurile pe care le considera potrivite pentru a nu se mai intampla o astfel de situatie cu un alt user. Eu unul m-am lamurit si de acum incolo voi avea mari rezerve vis-a-vis de vanzatorii de pe acest forum.
                              Multumesc de asemenea domnului crististreulea pentru redirectionarea nemultumirii mele catre topicul acesta.
                              Pentru unii, sa dea un telefon e ca si cand le-ai cere sa-s ia viata!
                              Ce era daca dadeai un telefon si ziceai : salut, am ajuns la adresa, acum ce fac?

                              Nu, te-ai infipt repede pe forum sa plangi ca o copila de gradinita, sa te faci de cacao ca habar n-ai sa comunici .

                              Mie mi se intampla asa : suna omul, isi face programare la service la 9 dimineata, pe la 9.30 suna la secretariat (nu la mine, unde si-a facut programarea), suparat tare, sa faca o reclamatie, ca el a venit de la 9 fara un sfert si nu-l baga nimeni in seama. "Dar unde va aflati? " la care el raspunde : "aici, in fata showroom-ului" - pai ce sa fac, sa ma iau de toata lumea care trece pe alee, sa ii invit inauntru, la service???

                              Valabil si pentru relationarea cu nevasta-ta : da un teleon cand pleci spre casa, evita o situatie neplacuta )
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Haha, asta e culmea, dar e amuzanta faza . Totusi, toate se rezolvau cu un simplu apel. Mai mult timp i-a luat sa intre pe forum sa se planga decat sa sune.
                                Cat despre userul planetara, toata stima, nimic de reprosat!
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google