De Unde Alimentati Cu GPL?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O poza informativa cu ce fel de adaptor trebuie pentru fiecare tara.
    Attached Files
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • La momentul actual, unde gasim cel mai curat GPL ?
      Cu Lukoil m-am lamurit, multa mizerie , multa.

      Comment


      • Observ ca multa lume se plange de lukoil, in privinta mai multor combustibili.
        Bag atat gaz cat si benzina/motorina de la ei, n-am avut probleme niciodata.
        Ocazional mai alimentez cu gaz si de la RBC.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Vreau sa merg din Bucuresti pana in Viseul de sus prin Sighisoara. Am rezervor de 32 litri ceea ce inseamna cam 360 km (poate 380 dar zic mai putin). De unde recomandati sa alimentez cu gpl ok pe drum?

          Comment


          • MOL sau LUKOIL

            Comment


            • Si ROMPETROL am auzit, la primele doua am alimentat personal din Bucuresti si din tara fara probleme
              Last edited by leutzul; 29 June 2019, 08:30.

              Comment


              • Cu parere de rau cred ca renunt definitiv la MOL, de cand au trecut la gazul de vara am consumul de 16% si de la 130 la 150 ajung in vreo 2-3 km. De 2 ani am bagat gaz doar de la ei, acum cred ca a sosit timpul sa divortez. Am auzit ca Rompetrol are acum gaz bun. Voi ce recomandati?

                Comment


                • Lukoil 2.69 cu card.
                  Dacă este murdar schimb un set de filtre mai devreme aproximativ 35 de lei.

                  Comment


                  • Lukoil,dar schimb filtrul stare lichida la 5000 si apoi la 10000 si stare lichida si gazos.
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.

                    Comment


                    • Salut colegi, in Braila unde mai alimentati cu GPL? In ultima perioadă am avut neplăceri cu gpl-ul de la benzinăria MOL și Start. Puteți să îmi recomandati ceva?

                      Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

                      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                      Comment


                      • In ultima vreme alimentez doar de la mol. Consum 8% inafara (110 autostrada, 70-80 localitati) in oras in jur de 11. Filtrele nu le-am schimbat de 4 ani cred. Anul asta o sa le schimb deoarece trebuie sa inlocuiescvsi butelia. 11 ani cu ea.

                        Comment


                        • Esti norocos, eu am avut numai probleme cu gazul de la Mol. Ce instalatie gpl ai pe masina ? Unde faci service-ul?
                          Last edited by 77sky; 13 September 2019, 17:03.
                          ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                          Comment


                          • Salut. Instalatia este Landi Renzo si este instalata din fabrica. Revizia cand o fac este la Eugen si fiul. Super ok oamenii. Ce-i drept gpl de la mol bag de vreo jumatate de an. Pana acum in toti anii acestia 90% doar lukoil alimentam.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google