De Unde Alimentati Cu GPL?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce parere aveti despre MOL fata de Lukoil ,ei de la ce rafinarii iau gpl-ul?

    Comment


    • Originally posted by tirum76 View Post
      lukoil Buzau 2.59 si cu reducere de 0.15 lei la litru = 2.44 in Buzau nu cred sa fie mai ieftin
      ba se poate
      Pitesti Celly 2.42 pana saptamana asta , si acum
      2.35 .
      nu am observat diferente consum identic ca la Mol /Pertrom

      Comment


      • la craiova nu gasesti sub 2.75

        Comment


        • Adegas,bulrom,butangas... 2,75 in olt...

          Comment


          • Se pare ca cu cat ne indepartam mai mult spre vest sau spre nord, preturile incep sa creasca. Pare logic, pe de-o parte, intrucat in pret intra si transportul.

            Comment


            • Hmm, nu cred că există o logică a costului pe transport, atât timp cât în Tulcea GPL-ul e 2,6, iar la Brăila îl iau cu 2,9, culmea, la Lukoil ambele preţuri.
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

              Comment


              • Moinesti 2,41 - Bucuresti

                Comment


                • Autogaz 2,41 Sos Progresului Bucuresti ... nu servesc de la ei, dar mi-a sarit in ochi pretul

                  Comment


                  • pe la noi sub 3lei nu gasesti nicaieri, iar pe la Baia Mare e ~3,30lei.
                    Last edited by kubala7; 20 June 2015, 00:25.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • De ieri la Lukoil 2,5 minus 15 bani pe litru pt posesorii de card rezulta 2,35 lei litru.

                      Comment


                      • 12/07/2015 Lukoil Bucuresti str Luica 2.44 lei/litru - 0.15 reducere lei/litru
                        http://dintrafic.files.wordpress.com/2010/09/w.jpg

                        Comment


                        • lukoi sos.Fundeni 2.34 - 0,15 = acelasi pret ca acum 5 ani cand am pus gpl !! (2,19)
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Art gpl str luica nr 4g 2.13 intre orele 10-11 si 18-19.

                            Comment


                            • Originally posted by matache2000 View Post
                              Ce parere aveti despre MOL fata de Lukoil ,ei de la ce rafinarii iau gpl-ul?
                              Lukoil au cei mai prosti carburanti, se stie demult asta. Am vazut si pe propria piele...

                              Mol Brasov 2,39 ron - Mol Cluj 3,04 !

                              65 de bani/L diferenta la asa suma mica este enorm !
                              http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                              Comment


                              • Luk

                                Originally posted by dani55wss View Post
                                Lukoil au cei mai prosti carburanti, se stie demult asta. Am vazut si pe propria piele...
                                Îmi pare rău să te contrazic, dar eu de câte ori am avut drumuri lungi am cam alimentat doar de la LukOil. Și n-am avut vreo problemă până acum.
                                Și la fel cu benzina și cu motorina, dovadă un prieten care în continuare bagă numai de la ei, chit că-l bat la cap să nu mai fie nici el clientul rușilor.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google