Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu cand am zis ca se pot monta faruri de export pe golanu nostru...toti au sarit ca nu se poate, ca bara, capota, ...pana la urma se poate...

    Comment


    • Originally posted by t0rquemada View Post
      Il cauta dupa versiune adaptare 46
      far stanga 260607796R 109e+tva
      far dreapta 260106223R 109e+tva

      si cauta un pret pentru 6001546792 protector comanda(burduful de cauciuc de la reglajul pe inaltime al farurilor)

      Te interesa pretul la 6001546792 protector comanda(burduful de cauciuc de la reglajul pe inaltime al farurilor) - in jur la 32 lei

      Comment


      • Multumesc,
        pretul din dialogis era de 5,53e+tva la cursul de azi 4.43 > ~31lei
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Pai ce un far sau douo sunt accesorii.
          Sar destula pietre pe strada.

          Ar trebuii sa fie acelas cablaj practic diferenta este in far.
          Last edited by stoicanu; 15 May 2014, 15:57. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • Si app de faruri. Nush daca va intereseaza eu am gasit urmatoarele:
            far stanga 260607796R - 412 lei cu TVA
            far dreapta 260106223R - 412 lei cu TVA

            Comment


            • Apropo de faruri cu 2 faze, o poza luata de pe autovit.
              Attached Files
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Deci nu sunt nebun am vazut bine.

                Ala era un taxi.
                Daca il mai vad il opresc si il pun sa faca schimb de faruri cu mine.
                Last edited by stoicanu; 16 May 2014, 00:32. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Dar oare cum functioneaza fazele pe acest tip de far?
                  Atunci cand comuti faza lunga, faza scurta ramane si ea aprinsa sau se stinge?
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Exact de sandero-ul de mai sus am scris acum intr-un post ca l-am vazut in oras cu farurile acelea.

                    Comment


                    • Pai normal ar fi sa functioneze ca la golf 4...faza lunga = toate patru becurile aprinse

                      Comment


                      • Dacă ai 4 becuri pe faza lunga faci ziua pe drum. Am avut la un primera p10 și lumina de numa

                        Comment


                        • Imi cer scuze daca postez aiurea aici. Gasisem la un moment dat intr-un thread manualul scanat pentru Logan II si caut ca bezmeticul pagina cu pagina si nu il gasesc din nou. Are cineva idee pe unde era?

                          Comment


                          • Eu postasem linkul ... e manualul meu scanat in format pdf.
                            Uite aici ... https://www.dropbox.com/s/1cdfbkqab4...0LOGAN%202.pdf

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Cand se schimba de pe faza scurta pe faza lunga se sting becurile/filamentele de faza scurta.
                              Uitati ca avem 2x 55W pe scurta si 2x60W pe lunga, daca ar fi 4 faruri aprinse inseamna 230W adica 19A la 12v, rezista maneta la atatia A?
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Sa sti ca la scenicul meu si la vechiul Symbol stateau ambele aprise plus proiectoare de 55x2 w
                                Si nu cret ca trece toata tensiunea prin maneta, am impresia ca maneta actioneaza niste relee
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google