Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu conteaza ce topic este. Ampt a intrebat daca o merge pe logan ph2.
    si i-am raspuns. tu te-ai grabit sa postezi, fara sa vezi despre ce era vorba.

    Comment


    • Capacul respectiv, dupa cod pare a se potrivi pe Logan I ph2, DAR aici e TOPIC ACCESORII LOGAN II, deci mai usor cu off topic-ul.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Ai cumva si un cod pentru piesa aceea de la portbagaj? Am cautat si eu in dialogys dar nu am gasit nicaieri.

        Comment


        • Originally posted by t0rquemada View Post
          Capacul respectiv, dupa cod pare a se potrivi pe Logan I ph2, DAR aici e TOPIC ACCESORII LOGAN II, deci mai usor cu off topic-ul.
          nu e niciun off topic. nu mai da tu lectii. omul voia sa puna pe masina lui care e ph2. nu aveti exclusivitatea asupra topicului, asa cum multi benzinari posteaza pe topicurile pentru diesel si nu inseamna ca sunt off topic. tu continua-ti conversatia, si lasa-i pe moderatori sa decida ce e off topic. te-ai vazut vreun sef ?!

          Comment


          • Salutare!
            Stie cineva care sunt specificatiile complete pt. jantele de aliaj de la Logan 2.
            Vreau sa-mi iau un set de jante as prefera pe cele originale dar nu le gasesc si nu stiu ce ET si j sa caut pr alte marci..
            Multumesc

            Comment


            • @SpeedyG Vezi aici, pe viitor foloseste cu incredere functia Cautare.

              O.T.@B997NDL In toate postarile de pe pagina anterioara nu ai mentionat nici macar 1 accesoriu sau cod, deci cine "da lectii"?!
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Ştim cu toţii că acesta este un thread dedicat accesoriilor pentru Logan 2, însă unele dintre ele mă gândeam că pot fi folosite (sau nu) şi pentru Logan1 Ph2.
                Aşa că am adresat doar o simplă întrebare, no offence.

                P.S Doar ca exemplu, eu mi-am montat la uşile faţă chedere tip Logan 2.

                Comment


                • Capacul fara maner este
                  6001549920 trapa obturatoare 3euro
                  si probabil se potriveste si la Logan I ph2(stiu pentru ca am vazut "pe viu")
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Apropo de accesorii logan 2 vs logan ph2, trecand ieri pe strada am vazut un ph2 si un 2 unul langa altul, intr-o parcare. si m-am uitat putin de curiozitate la aparatorile acelea de plastic din fata rotilor spate. Diferentele de prindere sant absolut colosale. In sensul ca la 2 sant praf comparativ cu ph2.
                    sigpic

                    Comment


                    • Si Loganul romanesc are de unde inchide portbagajul
                      La cel de export acea piesa este cam in plus acolo.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Aparatorile de noroi stie cineva daca vin la set de cate 2, sau de cate 4? Si eventual daca stiti vreun pret pentru ele, as ramane profund recunoscator.
                        Last edited by gold4all; 27 May 2014, 22:27.

                        Comment


                        • am intrebat la reprezentanta , erau 180 de lei toate 4 fara montaj

                          Comment


                          • Presupun ca in banii aia ar intra si accesoriile pentru montaj, nu? (suruburi, clipsuri)

                            Comment


                            • Aparatorile vin la set de 2 buc.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Ca tot vorbim de aparatori de noroi: la Stepway si-ar mai avea rostul aparatorile de noroi tinand cont ca are aripile si pragurile acoperite cu acele "bandouri" din plastic din fata pana in spate?

                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google