Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Nu ma deranjează sa-l monteze ei"(ei=dealer autorizat Renault Brazilia)
    Informatiile le am de la un prieten din Brazilia, nu a putut lua si un cod de produs. Oricum te pregatesti de 600 euro.
    Last edited by t0rquemada; 17 June 2014, 14:45.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Ma refeream la dealerul de la noi. Mare minune daca ai noștri nu cer dublu
      "M-a" scrie tableta automat, scuze de greșeală
      My Ride sigpic

      Comment


      • Pai la noi in romanica nu se comercilizeaza deloc acest kit. ... ce sa coste dublu?

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Kit-ul. Sper sa fie același preț
          My Ride sigpic

          Comment


          • Se pare că una este să vorbeşti, alta este să şi înţelegi.
            No offence!

            Comment


            • Acum serios ... ori nu ne crezi pe cuvant, ori e altceva ...
              Ca sa recapitulam; tu ai intrebat daca ...
              Originally posted by Madutzu25 View Post
              Știe cineva daca se poate comanda de undeva Chitul sport de logan 2 ?
              Eventual un cod ?
              Colegul ti-a raspuns ca (lasand la o parte gluma )
              Originally posted by t0rquemada View Post
              Chit sport nu vei gasi.Kit sport e altceva, momentan nu exista pentru EUropa, iar cel din BRazilia, din cate am inteles, NU se vinde separat, trebuie sa il monteze ei(dealeari autorizati Renault).
              Tu spui apoi ca ai vorbit sa primesti un cod de produs - desi si eu si colegul t0rque ti-am raspuns ca acest kit nu o sa ti-l aduca in reprezentanta din Romania.

              Si mai mult chiar, din cate stiu (din sursa sigura care lucreaza la Mioveni) acest kit sport nici macar nu trece prin uzina. Este trimis direct de producator - nu se stie cine este - direct catre tarile unde el este montat (vandut) ca obtional (Brazilia, India, Turcia - parca etc).
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Turcia nu il are ca daca era stiam despre el.
                sigpic

                Comment


                • Am înțeles clar ce ați spus voi, si va multumesc pt ajutor
                  Sursa pe care o am mi-a spus astăzi ca pot aduce orice accesoriu, indiferent daca este pentru Europa sau nu, trebuie doar sa-l indentifice cumva. Acum nu știu cât e de reala afirmatia asta, insa e o posibilitate si merita sa încerc; sunt convins ca mai sunt si altii care vor chitul ăla pe mașina
                  My Ride sigpic

                  Comment


                  • Presupunem prin absurd ca reuseste sa ti-l aduca, la ce pret va ajunge 626euro + transport + TVA + vama(probabil) ~ 1000 euro niste bucati de plastic?!!!
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Astep sa faca Turci ceva ca sigur va fi mai ieftin
                      sigpic

                      Comment


                      • Habar nu am. Mai mult de 600 nu merita
                        My Ride sigpic

                        Comment


                        • 600 de ce eur sau ron?
                          sigpic

                          Comment


                          • La cursul din data de 26 mai preturile erau:
                            kit complet vopsit in culoarea masinii R$1,900.00 (reali brazilieni) sau 626,01 Euros
                            kit complet nevopsit R$1,600.00(reali brazilieni) sau 527,17 Euros
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • in ce consta kitul asta sport? Poate cineva sa puna niste poze sau un link? multumesc
                              sigpic

                              Comment


                              • Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google