Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imbinarea pozei 1 cu 4 se face undeva sub levierul franei de mana. Acum nu am poze clare.
    Ai cod poate il gasesti mai ieftin.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Originally posted by stoicanu View Post
      Colierul este mai scump decat toba.
      Doar cu 30 de Euro + TVA.

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        Imbinarea pozei 1 cu 4 se face undeva sub levierul franei de mana. Acum nu am poze clare.
        Ai cod poate il gasesti mai ieftin.
        Il caut pe Bosal ca este mai ieftin.
        Ideea era ca as fi vrut sa schimb toba finala si as fi vrut sa stiu de unde se taie dar acum ca am aflat ca se schimba tot traseul o data cu toba final m-am cam desunflat.
        Dar sa sti ca acolo e ceva putred.
        La mine tot traseul este o singura bucata.
        E posibil sa aiba semne pe el de unde se taie si pus colierul
        Last edited by stoicanu; 4 June 2014, 22:00.
        sigpic

        Comment


        • Pai si la mine e dintr-o bucata, doar ca in poze nu se vede clar.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Ce ziceti de cantatoarea asta? http://www.altex.ro/radio-mp3-auto-s...iluminare-rosu
            pretul cred ca e bun...e cu tot cu boxe! se potrivesc boxele astea ca marime pe loganu` 2?
            Keep walking...

            Comment


            • pe spate se potrivesc aceste boxe (13 cm) pe fata sunt de 16cm
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • Poti pune cele 2 boxe pe spate si îti iei altadata pentru fata. In schimb sunt curios cum vine playerul în bord fiind 1 din iar la logan 2 spatiul e pentru 2 din. Banuiesc ca ai ambiance si bordul arata ca in poza
                Attached Files

                Comment


                • acces si bordul e ca in poza!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • cine stie daca se potrivesc barele de pe capota stapeway pe logan 2 ? daca da, cum se prind, cat costa. si-a mai pus cineva?

                    Comment


                    • Pai in primul rand dimensiunile cupolei difera de la sandero la logan, in al doilea rand barele nu au cum sa se potriveasca - loganul nu a fost proiectat pentru bare longitudinale. Doar mcv-ul este proiectat pentru asa ceva.
                      Ca sa le poti fixa ai nevoie de prinderi direct in cupola ... iar la noi nu exista. Probabil ca te poti apuca sa dai gauri sa le fixezi dar nu cred ca are rost.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Bare de Stepway
                        1 738204651R 52e
                        2 738210512R 52e
                        3 738822984R 15e
                        4 738830144R 15e
                        5 738861379R 15e
                        6 738873831R 15e
                        7 738827902R 4e
                        8 738827902R 4e
                        9 7703602353 5e
                        10 7703081056 2e
                        Attached Files
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • dadeau bine , dar daca nu se potrivesc asta e

                          Comment


                          • Știe cineva daca se poate comanda de undeva Chitul sport de logan 2 ?
                            Eventual un cod ?
                            My Ride sigpic

                            Comment


                            • Chit sport nu vei gasi.
                              Kit sport e altceva, momentan nu exista pentru EUropa, iar cel din BRazilia, din cate am inteles, NU se vinde separat, trebuie sa il monteze ei(dealeari autorizati Renault).
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Nu m-a deranjează sa-l monteze ei, mai ales ca mașina e in garantie. Am vorbit astăzi cu cineva de la un dealer si mi-a spus ca, teoretic, cam tot ce e disponibil afara e disponibil la comanda si la noi; in maxim 14 zile ajunge orice reper. Aștept un răspuns de la respectivul astăzi.
                                M-a poți ajuta cu un cod de produs?
                                My Ride sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google