Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probabil ca asa s-a intamplat. Multumesc de pont baieti.

    Comment


    • Cu placere. Dai o bere

      Comment


      • Pentru ca nu am gasit un organizator de portbagaj decent am improvizat putin si am cumparat din IKEA asa ceva: http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/30219281/

        Pot spune ca sunt foarte multumit de produs, mai ales pentru ca e pliabil,se monteaza/demonteaza foarte usor, fetele sunt cartonate si acoperite de un material textil foarte placut la atingere si in combinatie cu tavita portbagajului nu aluneca. Am cumparat 2, unul pentru strictul necesar si unul in care sa pun sticle sau chestii care nu vreau sa se rostogoleasca prin portbagaj.
        In stanga se vede cum arata cand e pliat.
        Attached Files

        Comment


        • Accesorii pentru piața rusă dar atenție la coduri unele se pot găsi pe la noi.

          L52 ph1

          B52

          B52 Cross
          Last edited by t0rquemada; 22 January 2016, 21:37.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Am vazut si ceva încălzire auxiliara pe acolo
            sigpic

            Comment


            • Sunt multe:
              carenaje, dvr în oglindă plug&play (o scoți pe cea originală o pui pe asta), camere marșarier, etc
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • La Sandero, pag 12, prezentarea carenajului, se vede evacuarea, este din inox?, zona pare f aerisita, inafara de roata parca este ceva diferit. Ce parere aveti de anvelope? In rest , ma uit ca un lup la oi. Am sa caut dupa coduri pe unde apuc.....

                trimis de pe mobil
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Evacuarea e nouă, deaia pare de inox.

                  Anvelopele cu tințe sunt necesare la ruși, dar interzise la noi.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Trist....au așa multe accesorii......Carenajele care nu mai ajung la noi o dată. ....

                    Comment


                    • Interzise.......doua masini in oras, baraiau pe drum zilele trecute. Sigur erau sh.

                      trimis de pe mobil
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Originally posted by t0rquemada View Post
                        Sunt multe:
                        carenaje, dvr în oglindă plug&play (o scoți pe cea originală o pui pe asta), camere marșarier, etc
                        Sunt belea rau!.Trebuie sa le luam!

                        Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Intrebare - m-am uitat pe brosurele alea si am vazut la carenaje ca la Sandero normal sunt unele coduri iar la Stepway sunt diferite. E diferit ( mai mare etc. ) pasajul la Stepway ?

                          Comment


                          • sunt faine presurile de interior de la rusi. cel de la sofer inveleste complet zona "foot rest" din stanga pedalei de ambreiaj.
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • La presuri m-am uitat si eu, sunt plictisit de frecat mocheta. Mult mai ingenios facute, poate o sa faca si polonezii, ai nostrii inca au berea in fata, nu au terminat-o. Sau pacanelele din timpul liceului.....IQ s-a dus.

                              trimis de pe mobil
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • Modelul acela de presuri - produs de locker russia - exista la vanzare si in romania ... de mai bine de un an si jumatate.

                                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google