Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai mâner de viraj la șofer ?
    Acolo se montează, nu la microfon.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Exista locas pt suportul de prindere acolo? Sau se monteaza fara?
      My Ride sigpic

      Comment


      • Probabil nu ai nimic acolo, dar cine știe poate Dacia a pus piese în plus.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by Madutzu25 View Post
          Exista locas pt suportul de prindere acolo? Sau se monteaza fara?
          Eu am 2 capacele care acopera 2 gauri. Cred ca s-au gandit ca acolo poti monta fie un maner, fie suportul de ochelari si au dat ei gaurile.

          Comment


          • Multumesc de info
            E ciudata pozitionarea acolo. Ma incanta mai mult sa il montez la oglinda. Am ambele piese, suportul de ochelari si cel de montaj
            Last edited by Madutzu25; 11 March 2015, 00:30.
            My Ride sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crs. Sandel View Post
              Eu am 2 capacele care acopera 2 gauri. Cred ca s-au gandit ca acolo poti monta fie un maner, fie suportul de ochelari si au dat ei gaurile.
              Masinile de UK au un maner de viraj acolo.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Putin offtopic dar : Se stie pe surse ca la sfarsitul anului va aparea faceliftul si este foarte probabil ca in gama de motorizari sa vedem si 1.2 TCe. Are careva detalii despre cum va arata acest facelift?

                Comment


                • mai demult am intrebat de arcurile logan 2 daca sunt identice cu arcurile de logan 1, dupa mici invenstigatii mi-am dat seama ca suspensia pe spate este identica cu suspensia de la logan 1, acum o alta intrebare. De ce multi spun ca pe fata se potrivesc arcurile de logan 1? Pun aceste intrebari deoarece sunt in cautare de arcuri sport pentru masina. Amortizoarele pe fata sunt la fel ca cele de pe lg1? Sau care este faza? Multumesc.
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • Nu cred ca se modifica design atat de repede, poate doar ceva echipament, cum a fost faza 1 noua colectie in 2007.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Eu cred ca se modifica cel putin stopurile spate la 2 modele dacia am un prieten la Elba Timisoara si o sa primeasca in curand modelul 3d ca sa creieze matritele pentu ele
                      Opel Vectra A 1995
                      Logan Preferance 2009
                      Logan Editie Limitata 2014

                      Comment


                      • Pai si la noua colectie in 2007 au trecut de la semnal galben la alb....
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • pai, acum il fac galben la loc

                          Comment


                          • Dacă trec pe stopuri tip BRazilia ne întoarcem la 3 becuri pe o lampă (doar 1 bec de marșarier și 1 de ceață ca la X90) cel puțin faceliftul de Sandero II așa e acum
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Torquemada, un raspuns referitor la prezoanele pt jenti de tabla se poate ?
                              multumesc


                              e bun 8200623085 ?
                              Last edited by Cristin_M; 11 March 2015, 16:25. Reason: adaugare info

                              Comment


                              • @Cristin_M http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=166

                                8200623085 e șurub cu șaibă pentru jante de aliaj
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google