Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma refeream la scobitura care vine dinspre bancheta spate, cele noi ( cum am eu 2017, dar poate si mai devreme) trebuie sa aibă scobitura mai mare, iar partea de mijloc ( deasupra tunel) mai îngustă.

    Comment


    • 2 capse sunt si la logan 2 sedan 2017, doar in fata din pacate

      Comment


      • Originally posted by bolovan View Post
        Teoretic da, teoretic trebuie sa fie minim 3 senzori: unul pe radiatorul de racire, unul pe aerul ce iese si unul ambiental. Ma refer la senzorii de temperatura...asta da ca nu cumva sunt si pe gura de admisie si radiatorul de incalzire.
        Pe lângă:
        la careg MZ(climatizare automată monozonă) ai:
        -senzor temperatrură lichid de răcire motor -via can de la injecție
        -senzor temperatură exterioară - via can de la TdB
        -senzor temperatură/umiditate interioară -filar
        -senzor vaporizator-filar

        în versiunea de top x98
        -senzor calitate aer - filar = generează comandă de recirculare dacă aerul e "nasol"
        -ionizator - filar, comandă de la rlink
        -dozator de parfum, comandă de la rlink
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by danminator View Post
          cine imi recomanda niste covorase tip tavita pentru Logan 2 0.9 ?m-ar ajuta un magazin din Bucuresti sau un link ceva.Merci!
          Auto100.ro
          oferim o gama foarte larga de covorase auto de inalta calitate si preturi foarte bune. Covorase cauciuc ieftine pentru orice model de masina.
          Last edited by Fanez; 31 October 2017, 02:22.

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            Pe lângă:
            -senzor temperatură/umiditate interioară -filar
            Sigur avem si de umiditate?

            Cel din plafon e doar termistor; n-am vazut sa existe si unul de umiditate.
            I have no special talent. I am only passionately curious.

            Comment


            • La x98 e și-și
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                La x98 e și-și
                Spune si tu modelul, x spanac, acum trebuie sa ținem minte si astea ?

                Comment


                • x98 e Clio IV :-)
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • Acum e X98ph2 și se pregătește Clio5 (XJA)
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Ce aparatori de noroi recomandati/aveti sa se potriveasca la logan 2 2017 sedan

                      Comment


                      • Cele de origine!
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • Ce coduri au cele originale (fata si spate)?

                          Comment


                          • Eu am Loganul nou de 1 luna si poate suna penibil dar ma deranjeaza faptul ca butoanele fizice de la navigatie si cel de blocat usile au iluminare portocalie, oare sunt usor de schimbat in albe ca sa fie la fel cu restul?

                            Comment


                            • Dai jos butoanele si vezi ce leduri( model) ai, daca au, te duci magazin si cumperi altele, cu un pistol de lipit le înlocuiești.
                              Daca vrei o lumina mai puternică cumperi smd-uri.
                              Eu o sa înlocuiesc toate becurile/ leduri ce sunt prin butoane la primăvară cu leduri smd fiindca cele actuale imi par super chioare, bine măcar ca sunt albe.

                              Comment


                              • E netu plin de serigrafie pentru logan si cum sa schimbi ledurile. Sau schimb-o cu Prestige

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google