Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cauti pe google "clipsuri prindere logan". Gasesti multe magazine care vand.

    Comment


    • Originally posted by gecmc94 View Post
      T0rquemada, nu cumva ai și tabele pentru dCi 90, euro 5? Mulțumesc.


      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Originally posted by Spiridusu View Post
        Salutare. Am reusit sa rup niste braduleti de plastic de la masca din spare a haionului. Are cineva idee de unde pot lua altii sau cum se ii caut? Sunt cei din poze.
        Am vazut la Norauto si prin targ in vitan.

        Comment


        • Multumesc pentru raspunsuri!
          O sa o schimb cred toamna viitoare. Masina face 4 ani in decembrie, dar are doar 9000 km.
          O las pentru revizia de toamna viitoare. Mai mult de 7-8000 km nu face nevasta cu ea. Inspectata vizual arata bine .

          Comment


          • Originally posted by nooxy View Post
            Multumesc pentru raspunsuri!
            O sa o schimb cred toamna viitoare. Masina face 4 ani in decembrie, dar are doar 9000 km.
            O las pentru revizia de toamna viitoare. Mai mult de 7-8000 km nu face nevasta cu ea. Inspectata vizual arata bine .
            dar schimbul de ulei s-a facut la timp?

            Comment


            • 0.9 are filtru de benzina?

              Comment


              • Are cineva plasa portbagaj 8201314518 ? Ce parere aveti e buna de ceva?

                Comment


                • Originally posted by Cavaleru View Post
                  dar schimbul de ulei s-a facut la timp?
                  Da!
                  Am luat masina acum 2 saptamani. Primul proprietar a facut primele 2 revizii la reprezentanta, pe cea de a 3-a la service privat in primavara asta. Inainte sa o cumpar l-am pus sa ii faca revizia iar la reprezentanta. E drept ca s-a pus Dacial Oil 5w30 si doar 4 litri , dar 7-8000 km cred ca o sa duca si asta.
                  Toamna viitoare ii fac revizia normala, schimb lichidul de frana si cureaua de accesorii.

                  Comment


                  • Originally posted by bolovan View Post
                    0.9 are filtru de benzina?
                    Nu are ,cel putin al meu
                    sigpic

                    Comment


                    • In tabelul pus de t0rquemada apare schimbare filtru la 120k...de asta am si intrebat. Si eu stiam ca n-are...

                      Comment


                      • Originally posted by dl_dr25 View Post
                        Eu am luat asa ceva de pe ali. 20buc cu 4$ doar ca durează o lună până îți vin.
                        Eu cumpar chesti de pe eBay, asa ca nu ma deranjeaza ca dureaza pana vin, dar nu stiu ce sa caut. Ai un link de pe ali pentru ele?

                        Comment


                        • Originally posted by Spiridusu View Post
                          ... nu stiu ce sa caut....
                          Originally posted by Fanez View Post
                          Cauti pe google "clipsuri prindere logan". Gasesti multe magazine care vand.
                          Un exemplu: http://www.auto100.ro/search?cauta=Clipsuri

                          Comment


                          • Originally posted by sadicu View Post
                            Am vazut ..........si prin targ in vitan.
                            @Spiridusu
                            Ti-a spus clar, du-te-n targ. Gasesti la orice "stand", 1 leu/buc.
                            "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                            Comment


                            • Originally posted by bolovan View Post
                              0.9 are filtru de benzina?
                              Al meu nu are.Am inteles ca exista o sita in pompa de benzina.

                              Comment


                              • danLaza sita nu-i filtru. De asta am si intrebat. Din ce an este masina ta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google