Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poi u ai luat varianta full si de asta ..... eu am o varianta mai inferioara tie si nu am !

    Comment


    • Nu exista in dotare de fabrica bandouri si apratori noroi..
      Se cumpara ulterior asa cumam cumparat si eu aparatorile de noroi.
      Estestic nu sunt cele mai frumoase dar ca prctica sunt foarte bune.
      Sunt la fel fata spate.
      sigpic

      Comment


      • NU te supara dar spune-mi tu unde ai vazut o varianta de logan 2 laureat care sa vina din fabrica echipata cu presuri noroi si bandouri usi? ... In romania nu se livreaza cu asa ceva. Chiar si prin multe alte tari sunt vandute ca si accesorii - cu alti bani si alta distractie.
        Si eu le-am cumparat separat.
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Pai bandouri de fabrica sunt la mcv-ul meu ...laureat :-)

          Comment


          • Cum se numeste plasticul acela care se monteaza sub bara fata(are rol aerodinamic)? Credeti ca am vreo sansa, daca sun la Vocea Clientului, sa ii fac sa mi-l monteze fara sa platesc nimic, spunandu-le ca l-am vazut pe Logan 2 si Sandero 2?

            Comment


            • Originally posted by vladovici View Post
              Pai bandouri de fabrica sunt la mcv-ul meu ...laureat :-)
              Pai noi vorbim de Logan2

              Originally posted by Crs. Sandel View Post
              Cum se numeste plasticul acela care se monteaza sub bara fata(are rol aerodinamic)? Credeti ca am vreo sansa, daca sun la Vocea Clientului, sa ii fac sa mi-l monteze fara sa platesc nimic, spunandu-le ca l-am vazut pe Logan 2 si Sandero 2?
              Mie mi sa spus ca se numeste un " Deflector de pietre"
              Incercare moarte nu are.
              Last edited by stoicanu; 5 November 2013, 22:21. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Logan mcv 2 le are din fabrica iar logan berlina 2 nu le are.
                Bandourile sunt aceleasi atat pt berlina cat si pentru mcv - chiar si pentru sandero 2.

                Originally posted by Crs. Sandel View Post
                Cum se numeste plasticul acela care se monteaza sub bara fata(are rol aerodinamic)? Credeti ca am vreo sansa, daca sun la Vocea Clientului, sa ii fac sa mi-l monteze fara sa platesc nimic, spunandu-le ca l-am vazut pe Logan 2 si Sandero 2?
                Deflector de aer - stabilizator aerodinamic. Si eu le-am facut gura alora de la vc ... si mi-au dat un voucher drept consolare.
                Colegul MihaiiahiM a reusit sa le primeasca dupa cearta cu vc.
                Deci poti sa incerci.
                Last edited by M.FLORIN; 5 November 2013, 22:27. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Si cum credeti ca este mai ok: sa dau telefon la ei sau sa le trimit un mail?

                  Comment


                  • Originally posted by M.FLORIN View Post
                    Logan mcv 2 le are din fabrica iar logan berlina 2 nu le are.
                    Bandourile sunt aceleasi atat pt berlina cat si pentru mcv - chiar si pentru sandero 2.



                    Deflector de aer - stabilizator aerodinamic. Si eu le-am facut gura alora de la vc ... si mi-au dat un voucher drept consolare.
                    Colegul MihaiiahiM a reusit sa le primeasca dupa cearta cu vc.
                    Deci poti sa incerci.
                    Nu m-am certat cu ei, doar am fost insistent.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                      Si cum credeti ca este mai ok: sa dau telefon la ei sau sa le trimit un mail?
                      Telefoane zilnice.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Originally posted by stoicanu View Post
                        Pai noi vorbim de Logan2



                        Mie mi sa spus ca se numeste un " Deflector de pietre"
                        Incercare moarte nu are.
                        Pai atunci si eu vorbesc de logan 2 numa ca e mcv...
                        Si are bandouri...

                        Comment


                        • Pai este mcv si are alte dotari standard.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai numai laureatu are bandourile...tocmai asta am vrut sa spun. Sper ca nu te-am deranjat, doar ca modul in care ai spus-o tu, parea usor ironic de parca nu as fi citit despre ce se vorbea pe aici.

                            Comment


                            • Nu ai deranjat pe nimeni dar cel mai dotat Logan 2 nu are bandouri usi si bari longitudinale pe capota.
                              Si eu tot Laureat Detin dar este numai Logan si accesoriile aste nu le-am gasit nici macar la obtionale.
                              Se cumpara separat.
                              sigpic

                              Comment


                              • Astazi am primit mail de la Vocea Clientului in legatura cu acel deflector de aer cu rol aerodinamic, care se monteaza sub bara fata:

                                ''In legatura cu solicitarea dumneavoastra va recomandam sa apelati la o unitate autorizata din cadrul retelei Dacia. Deoarece personalul unitatii service sunt singurii autorizati si in masura sa va faca o constatare si sa va solutioneze aceasta soilicitare. O lista cu coordonatele tuturor Unitatilor Service Agreate Dacia din Romania veti regasi pe site-ul nostru: www.dacia.ro la sectiunea " Reteaua Dacia ".

                                Am fost la reprezentanta Dacia de unde am cumparat masina si mi s-a spus ca acel deflector de aer vine in dotarea standard in functie de tipul de motor si in functie de versiune.

                                Mai este cineva cu 1.2, Laureat, care a primit masina cu acel deflector sau caruia i s-a montat ulterior acest accesoriu?
                                Last edited by Crs. Sandel; 8 November 2013, 14:01. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google