Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca stii cum sa pui problema o poti obtine cu transport redus sau chiar gratuit.

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • un link cu carenaje roti spate daca gaseste cineva.alea mi se par cele mai importante

      M.FLORIN urechile alea care lipsesc de ce anume le prindeai pe masina ca nu vad ?

      Comment


      • Vezi in poze ...

        edit 1.jpg edit 2.jpg

        Nu prinderea in sine e o problema (oricum intreaga parte de jos a platicului este lipita cu banda dublu adeziva - e tapana rau ) ci faptul ca, avand acele urechi se continua linia plasticului - sub cheder - pe intreaga distanta de la un stop la celalat. ... frumos, elegant ... cat de cat

        EDIT 3.jpg

        Deci nu e o problema grava ... doar una estetica mai degraba.
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Acum am inteles.....si in partea de jos la fel se vede tabla putea sa acopere si acolo....

          Давно собирался сделать запись, то посылки ждал то работы завал, в общем времени не находилось для того чтобы сделать фото. С начала первой покупки прошла пара месяцев и вот поборол я свою лень и сего…


          dupa ceva timp de cautari am gasit cateva site-uri rusesti de unde se pot comanda carenaje pt. rotile spate si se pare ca exista de 2 feluri cu pasla fonoabsorbanta si fara cine cunoaste mai bine limba rusa poate sa imi dea mai multe detalii(o traducere sumara)
          am sa atasez si site-ul,cine stie/cunoaste are habar sa imi spuna daca se pot comanda si in Romania. Multumesc.
          Last edited by FloNick; 21 February 2016, 19:37. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • A-ti cuparat de aici ceva?
            https://www.drive2.ru/l/7950938 ,,, cum se procedeaza cu rusi cu vama?

            Comment


            • Salutare,doresc sa achitionez in viitorul apropiat un logan,astept programul rabla.Totusi am de ales intre doua optiuni,confort sau motorizare,adica prestige 1,2 16v sau laureate 0,9 tce si nu reusesc sa ma hotaresc.Mentionez ca disel iese din discutie deoarece nu fac kilometri deci nu este rentabil pentru mine chiar daca as putea suporta 1800e in plus.

              Comment


              • Originally posted by tase-tase View Post
                A-ti cuparat de aici ceva?
                https://www.drive2.ru/l/7950938 ,,, cum se procedeaza cu rusi cu vama?
                La care din repere te referi? Acolo sunt prezentate mai multe ...
                Legislatia noastra in vigoare spune ca toate bunurile importate din afara spatiului UE trebuiesc vamuite. In functie de valoarea bunului se platesc anumite taxe - de la TVA pana la taxe vamale si comisioane.
                In schimb daca primesti produsul prin curierat rapid (TNT, DHL etc) lucrurile sunt putin mai complicate ... si mai scumpe evident.
                Daca bunul respectiv iti este trimis si ajunge sa fie livrat in Romania de Posta Romana procedura e mai simpla. Te prezinti la oficiul postal cu asistenta vamala specificat in recipisa primita, ai la tine actul de identitate, recipisa si dovada platii si iti ridici bunul primit.
                Detalii in particular - daca vrei - sa nu poluam inutil acest topic.

                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

                Originally posted by vio.tudor View Post
                Salutare,doresc sa achitionez in viitorul apropiat un logan,astept programul rabla.Totusi am de ales intre doua optiuni,confort sau motorizare,adica prestige 1,2 16v sau laureate 0,9 tce si nu reusesc sa ma hotaresc.Mentionez ca disel iese din discutie deoarece nu fac kilometri deci nu este rentabil pentru mine chiar daca as putea suporta 1800e in plus.
                Perfect ... si te felicit ... dar nu aici e locul acestei discutii. Cauta in sectiunea dedicata LOGAN 2 si vei afla o gramada de pareri.


                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                Last edited by M.FLORIN; 21 February 2016, 21:12. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Asa ceva as vrea accesorii.jpg

                  Comment


                  • Cam la fel, doar partea de prag e diferită.

                    A observat careva mânerul de închis portbagajul?
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • eu l-am observat de cand ai pus mai in spate o poza cu capota portbagaj deschisa si cu un capitonaj destul de bine reusit
                      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                      Comment


                      • Originally posted by tase-tase View Post
                        Asa ceva as vrea [ATTACH]510945[/ATTACH]
                        Sunt asemanatoare cu cele cumparate de mine doar ca par mai bine asezate iar partea de mijloc, cum spunea si Bogdan, este diferita.
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Inca o mica imbunatatire.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Dar eu am scris din fabrica logan acolo???

                            Comment


                            • Eu parca am ceva similar dar transparent la usile fata, dar nu si la cele spate
                              De unde le ai achizitionat si cu cat?

                              Comment


                              • O imbunatatire utila as zic eu, mai ales ca oglinda pare si heliomata
                                Ihr Experte in Zubehörlösungen für Dacia und Renault

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google