Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GFN View Post
    Mi-am facut si lumina in torpedou, ca altfel orbecaiam sa caut prin hartoage.
    http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=122
    Buna treaba, eu ma gandesc la o slutie cu led mai simpla cu baterie ca sa ma scuteasca de tras fire - o baterie ar trebui sa tina chiar si cativa ani la o utilizare chiar si zilnica a torpedoului
    RTFM

    Comment


    • Parca aici sau pe alta sectiune ca un coleg, doreste un canal median ca are ambiance si vine fara acest accesoriu. Eu am un astfel de canal in plus, de cand am cumparat cotiera si il pot da cuiva. Cine doreste, sa trimita PM. O zi placuta!

      Comment


      • Originally posted by stoicanu View Post
        In general plafoniere cu 3 becuri s-au pus la echiparile de varf


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Am LAUREAT si am un singur bec..NU tine faza asta,.a vrut fabrica ca acest lot din care face parte si masina mea sa aiba doar un singur bec..Intelegeam daca as fi avut ACCES..puteau sa nu o puna deloc
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • @ aris86

          ...ai "mp" , multumesc !

          Comment


          • Ti-am trimis PM.

            Comment


            • Originally posted by micutzu666 View Post
              Am LAUREAT si am un singur bec..NU tine faza asta,.a vrut fabrica ca acest lot din care face parte si masina mea sa aiba doar un singur bec.
              Cutting Costs şi atât.

              Comment


              • Azi am vazut plafoniera cu un singur bec la un clio expus in reprezentanta.

                Comment


                • Salut. Care stie pe unde gasesc huse de scaune pentru noul logan 2 ? Si cam la ce pret este setul ?

                  Comment


                  • huse.ro,configurezi ce culori vrei tu!
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • multmesc , o sa intru sa vad ce e pe acolo.

                      Comment


                      • Originally posted by micutzu666 View Post
                        Am LAUREAT si am un singur bec..NU tine faza asta,.a vrut fabrica ca acest lot din care face parte si masina mea sa aiba doar un singur bec..Intelegeam daca as fi avut ACCES..puteau sa nu o puna deloc
                        la loganul anterior -preferance-aveam un singur bec la plafoniera, si mai intelegeam, ca nu era varianta de varf, cea mai scumpa, insa la cea de acum, laureat,am 3 becuri la plafoniera, si chiar este diferenta la luminozitate intre 1 bec si 3
                        nu mi se pare normal sa ai un bec la varianta de top, macar aici sa ai lumina mai buna, la plafoniera, daca la torpedou au scos o de tot-ceea ce este urat din partea lor,desi si alti producatori au omis lumina in torpedou, la masini mai cu pretentii

                        Comment


                        • Originally posted by micutzu666 View Post
                          huse.ro,configurezi ce culori vrei tu!
                          Recomand pieseautomagazin.ro din Timisoara.

                          Comment


                          • Am o mare rugaminte la voi:
                            Puteti face un post "concentrat" in care sa imi spuneti tot ce se poate activa software si ce inseamna fiecare ?
                            Recunosc ca ma depasesc aceste programe cu care se modifica aceste softuri. Voi cauta apoi in Iasi pe cineva care sa mi-le activeze, dupa ce voi stii ce inseamna fiecare, si mai ales, de ce am cu adevarat nevoie.
                            Multumesc anticipat.
                            "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                            "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                            Comment


                            • Nu prea se poate, din motive de secretomanie... Orice zici pe aici ti se da peste bot...Ca cica sa dai pe privat nu asa sa vada toata lumea...

                              Comment


                              • Pai pune-i tu o lista aici si apoi mai discutam ce si cum ...

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google