Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by t0rquemada View Post
    E un meniul secret pentru voltaj, viteză, temperatură in habitaclu(defapt e cea din radio).



    De la ruși sită pentru admisie aerotermă.
    La noi nu se poate asa ceva, daca se stiu dimensiunile ?
    E doar o sita pusa pe o rama fixata cu suruburi + magneti pe post de piulite/saibe...
    De aceea intreb, stie cineva dimensiunile exacte la gaura de aeroterma ( inclusiv curburi etc. ) ?

    Comment


    • @FloNick: Știu rusa.

      Carenaje oficiale Sandero, atenție codurile sunt specifice rusia, dialogys NU știe de ele
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • dorind, anume care buton l-ai tinut apasat ?
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • Originally posted by FloNick View Post
          Cum ai navigat pe site-ul ăla ca nu am văzut sa poți schimba limba?As caută carenaje pt roti spate logan 2,sa văd un preț cu transport.
          Ăsta în cazul în care trimit în Romania.
          Pai le gasesti direct in Romania -Chiar tu ai scris postul despre ele ...
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Butonul ,,Menu" l-am tinut apasat Mai mult de 5 secunde in timpul functionarii.

            Comment


            • si la media nav nu are un asemenea meniu sa arate incarcarea si alte chestii ??

              Comment


              • Cine stie daca cu asa ceva ,,Interfata diagnoza grupul Dacia-Renault full activata 2014 pe toate modulele Dacia Logan, la 110 RON in loc de 245 RON,, merge sa activezi unele functi la masina cum ar fi ,,HSA,,

                Comment


                • Aia sunt niște "figuri" după ce am vb. Cu ei și mi-au spus ca aduc carenajele la sfârșitul lunii noiembrie,ulterior au zis ca nu mai ajung anul acesta.
                  Carenajele fiind pe site am si comandat sa văd ce se întâmplă, dar nu am primit nici un fel de răspuns.de aceea căutăm o varianta alternativa
                  Last edited by FloNick; 29 November 2015, 11:58.

                  Comment


                  • @tase-tase: Interfața aia merge doar la Logan I, iar prețul e puțin zis nesimțit.

                    Functioneaza pe masinile Dacia, Renault pe protocolul K/L si single K-line modes exceptand vehiculele cu CAN-BUS.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Am inteles, multumesc.

                      Comment


                      • Am cumparat pana la urma interfata ELM327, deoacamdata butonez, experimentez. Informatiile pe care le ofera sunt la "limita bunului simt", ca sa nu injure clientii. "Live", vedeti cum functioneaza in tutorialul lui Cristi Streulea, cu deosebirea ca este motor dci.



                        Am sa incerc cu mai multe softuri, sunt nemultumit ca nu am: presiune ulei, tens baterie, nu citeste toate codurile de eroare, scrie ca nu am erori.
                        Scuzati, o folosesc de doua zile si nu am adunat material documentar.
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • Trebuie plugin-ul Renault.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • uploadfromtaptalk1448803052219.pngcum sa nu ai tensiune baterie ?
                            Dreapta jos
                            sigpic

                            Comment


                            • Cat despre erori le citeste doar pe cele din ecu
                              Restul calculatoarelor nu le vede
                              sigpic

                              Comment


                              • Pregatiri pentru iarna.Urmeaza becuri galbene dar nu prea gasesc,cred ca apelez la prietenii chinezi.
                                Attached Files
                                Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google