Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde pot găsi și eu o mochetă de protecție pentru portbagaj Logan 2

    Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

    Comment


    • Eu pe asta o am, ma declar multumit:
      Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.

      Comment


      • 55 lei: http://www.mb95.ro/covoare_portbagaj..._logan_ii.html
        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

        Comment


        • Va mulțumesc , cred ca am greșit în exprimare eu doresc mochetă de protecția din buza portbagajului

          Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

          Comment


          • Eu mi am confectionat asa ceva deoarece se zgaria acea zona foarte usor. Este foarte expusa,voi reveni cu poze

            Comment


            • Parcă aveam un coleg aici pe forum care vindea mocheta aceea pt buza metalică,dacă mai știe cineva cum îl cheamă sa-mi dea un pm. Mulțumesc.

              Comment


              • Si eu doresc o mocheta ,astept MP

                Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

                Comment


                • am vazut azi un logan 2 negru , intr o parcare rezidentiala in bucuresti ,si acest logan 2 avea ceva de genul:butucul de la capota portbagajului lipsea total, dar lucrarea a fost efectuata in asa fel , incat nici nu ziceai ca fusese vreodata acolo vreun butuc, era frumos vopsita zona de nu se vedea nici o diferenta, imbinare
                  pe capota portbagajului mai era doar sigla dacia
                  cred ca omul isi facuse deschiderea portbagajului electric, probabil din cheie si/ sau din bord

                  Comment


                  • capacele la suruburile de la suporturile de pahare, multumesc frumos torq pt idee, si mai ales pt ajutorul cu curatatul aerotermei


                    bine ca eu am pus si un covoras anti alunecare
                    Attached Files
                    Last edited by panselin4; 6 December 2015, 11:31.

                    Comment


                    • Poti detalia legat de curatarea aerotermei ? Sunt sigur ca sunt mai multi interesati
                      Sau trimite-mi un PM

                      Comment


                      • @panselin: chiar ar fi extrem de utila informatia.

                        Eu, spre exemplu, am descoperit de dimineta ca aeroterma imi huruie foarte urat pe treptele 2 si 3, desi zilele trecute nu se simtea nimic (pe treptele 1 si 4 problema nu pare a fi sesizabila)

                        Nu stiu exact ce se intampla, dar pe aceste trepte se creaza si un fel de rezonanta si se simte un tremur usor si in volan. Banuiesc fie mizerie, desi tin sareta departe de frunze si alte chestii de acest gen, fie o chestie mai grava.

                        Comment


                        • Originally posted by panselin4 View Post
                          capacele la suruburile de la suporturile de pahare, multumesc frumos torq pt idee, si mai ales pt ajutorul cu curatatul aerotermei


                          bine ca eu am pus si un covoras anti alunecare

                          ce ai pus peste suruburi si de unde sunt achizitionate ?

                          Comment


                          • Sunt covorașe antiaderenta bord la supermarket la 5 ron/buc, apoi le confecționez manual.

                            Comment


                            • eu ma refeream la dopurile alea peste gaurile suruburilor ;)

                              Comment


                              • Nu cred ca la covorașe se referea,în fine cum ai tăiat covorașul pt locul de la pahare?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google