Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by plasStik3 View Post
    Pai si daca faci revizia in regim propriu la 10.000 de km nu isi vor da seama la service? Adica masina nu vine cu niste vopsea data pe suruburi cand schimbi filtrele? Ca as prefera si eu sa schimb filtrele si uleiul acum la 10.000 de km acasa si sa fac revizia necesara la 1 an sau 20.000 de km.
    E frectie, atat timp cat prima am facut-o la ei(pe prima 20.000), si eu am optat sa fac schimbul de ulei din 10 in 10....concret la 20.000 am mers la ei, iar la 30.000 la mine.....40.000 la ei....si tot asa!
    La revizie nu pun nici un semn semnele vin doar din fabrica ,deci deja au fost desfacute !


    t0rquemada

    Dorel exista si aici ! Eu am facut prima revizie la CL,ulterior am apelat la garantie pentru unele probleme....au vazut dupa Km si atunci au intrebat "unde-i carnetul" le-am arata si se uitat pierdut ............!
    Cine sunt astia?! Colegii Dvs. de la Cl!
    Sunt probleme !? NU
    Last edited by bobbyred; 10 December 2015, 02:46.
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • Originally posted by t0rquemada View Post
      Istoricul e online la x52, "pă hărtie" e fix pix.
      Da, cum sa nu, daca nu ai stampila pe carnet nu iti acorda garantie la piesele defecte. O fi si istoric online, dar nu se tine cont de el, inca se merge pe varianta clasica cu stampiluta.

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        Istoricul e online la x52, "pă hărtie" e fix pix.
        Cand am avut probleme ce au fost rezolvate pe garantie, mi-au cerut si manualul de utilizare, care are pe ultimele pagini reviziile efectuate. De 2 ori, chiar am fost nevoit sa ma intorc acasa din cauza ca nu aveam acest manual cu mine.

        Comment


        • Asta din cauza ca li se blocheaza reteaua, cum e cu cardul de sanatate. Ca sa nu faca interventii moca, sa arate ca sunt importanti, te pun pe drumuri. Reprez nu au invest in IT, au niste PC-uri antice, iar personalul il vezi dupa cum tine mouse-ul cat este de bine pregatit.

          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Depinde de reprezentanță, unde merg eu e online
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Meridian Sud, Nesty. Eu zic ca au infrastructura IT necesara, dar totusi au cerut acest manual.

              Comment


              • [ATTACH]508654[/ATTACH][ATTACH]508655[/ATTACH][ATTACH]508656[/ATTACH]

                Comment


                • Mulțumesc pt mocheta panselin se potrivește de minune

                  Comment


                  • Ma bucur ca este totul ok

                    Comment


                    • as vrea sa intreb posesorii(daca exista) care dintre aceste tavite de portbagaj sunt mai bune sau pe care le recomandati
                      Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.

                      Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.

                      Comment


                      • Ptc- auto.ro... Foloseste cu incredere...
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • Eu am cumparat-o pe cea din al doi-lea link si este super Ok.

                          Comment


                          • Originally posted by FloNick View Post
                            as vrea sa intreb posesorii(daca exista) care dintre aceste tavite de portbagaj sunt mai bune sau pe care le recomandati
                            Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.

                            http://www.bestautovest.ro/tavita-po...ogan-2013.html
                            pe asta...

                            Comment


                            • Eu o am pe prima si sunt multumit de ea.
                              Pe peticul ala din mijloc adera absolut orice si nu se mai misca de acolo, buza e destul de ridicata astfel incat in caz ca se rostogoleste o sticla de 2.5l nu loveste in tabla
                              Pun si niste poze:
                              Attached Files

                              Comment


                              • Mda....de ce partea din stanga e mai scurta decât partea din dreapta?observ din poza ta ca pusă pe mașină tavița creaza un spațiu în partea stângă
                                În sensul ca nu prea e dedicata loganului 2

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google