Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Singura sansa ca sa o ai la un pret bun este ilegal, pres la picioarele soferului de tir.....sau variante.

    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • Dar legal ?

      Comment


      • Legal nu cred ca se poate. Ori este foarte scump

        Comment


        • Se poate legal dar e foarte scump. Daca gasiti pe aliexpress produsul si puteti alege sa fie livrat din China, atunci scapati usor de taxe vamale. Daca vine din Rusia....taxele costa de vreo 10 ori mai mult decat produsul in sine.

          Scuze de OFF-TOPIC.

          Comment


          • Pentru ca se anunta vreme rea am zis sa folosesc niste becuri galbene si cum pe la noi nu prea se gasesc iar xenon nu montez nici sa-l primesc gratis am comandat din China niste becuri.Cam asa arata cutia lor,sa va amuzati si voi.Maine le montez revin cu poze dupa montaj cu vs cu tot.
            Attached Files
            Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

            Comment


            • Se gasesc si la noi mult mai bune
              sigpic

              Comment


              • Chestia aia (folia albastra se da jos) 😉😅😃😂😁😆

                Comment


                • Si daca nu ma insel ramane tot nichel
                  sigpic

                  Comment


                  • Stiu ca se da jos.

                    Originally posted by stoicanu View Post
                    Si daca nu ma insel ramane tot nichel
                    Da ramane tot nichel dar prefer sa le mai las macar o perioada. Oricum nu arata rau.
                    Last edited by SCORPION21; 30 December 2015, 21:57. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Tine-le cât mai mult posibil....și sa te folosești de mașină sănătos

                      Comment


                      • Originally posted by FloNick View Post
                        Tine-le cât mai mult posibil....și sa te folosești de mașină sănătos

                        Multumesc frumos.

                        Asta este grila http://www.ebay.com/itm/151192428277...%3AMEBIDX%3AIT
                        Last edited by SCORPION21; 30 December 2015, 22:06. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Sa sti ca eu al luat masina fara acele protectii la grila si inca se tine bine
                          sigpic

                          Comment


                          • A reusit cineva monteze un indicator de temperatura al motorului?
                            Ar fi util mai ales vara, pt ca iarna merg cu masina chiar daca este rece motorul.
                            Ma gandesc la senzorul de temperatura din oglinda. Daca l-as muta pe turul de la calorifer as avea in cb temperatura apei.

                            Comment


                            • Temperatura motorului , implicit a lichidului de racire, este importanta pentru a nu merge cu motorul prea rece, in cazul cand termostatul este deschis permanent, sau prea cald cand este inchis permanent, (termostat defect, pompa defecta). Acest lucru duce ori la defectarea motorului ori la consum marit de combustibil.
                              Sper ca am scris bine.
                              O.Vasile ia legatura cu dr_p, a facut ceva interesant cu un LED albastru montat in CB. Nu este nevoie de indicarea precisa a temp, este suficient un LED bicolor, albastru prea rece, rosu prea cald.
                              Last edited by Oti; 31 December 2015, 13:08.
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google