Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In stanga e locul pentru cric. Cricul vine fixat intr-un element din podea, doar ca a mea a venit cu kit de pana si automat au economisit si la cric

    Comment


    • Spatiul acela in partea stanga e pentru ca acolo e cricul si fix unde se termina tavita e locul unde se prinde cricul in caroserie....

      Comment


      • Am înțeles. ...

        Comment


        • In concluzie acest model http://www.bestautovest.ro/tavita-po...ogan-2013.html se potriveste cel mai bine pentru ca are exact forma portbagajului si ocoleste la fix spatiul pentru cric.

          Eu mi-am comandat astea http://www.aliexpress.com/item/Pad-l...551272944.html .
          Last edited by SCORPION21; 11 December 2015, 08:40. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Si eu o am tot pe asta, la fel ca Bizo : http://www.bestautovest.ro/tavita-po...d-11-2012.html
            Nu aluneca nimic pe suprafata aia din mijloc, e foarte aderenta, eu sunt multumit

            Comment


            • Am primit cadou un suport de depozitare anvelope vara/iarna. Când o sa merg la tara, o sa le montez și o sa pun și poze.
              Attached Files

              Comment


              • exact din acela am eu aris86,de vre-o 4 ani incoace,este excelent doar ca trebuie pus pe o suprafata dreapta

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  ... HSA-ul îl pot activa eu.

                  Cum, activare semnalizare cu impuls nu poti ?
                  Uite-na, mie mi s-a sters de pe bursa anuntul cu activari functii, altii n-au ghinionul meu cu toata neputinta lor ...

                  Comment


                  • Rusian style
                    Attached Files
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Frumos! Ar putea fi disponibil și pentru români ?

                      Comment


                      • E tuning DIY dar destul de reușit.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Mochetă capotă portbagaj "de dealer" cică 1400ruble, fără cod.
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by aris86 View Post
                            Am primit cadou un suport de depozitare anvelope vara/iarna. Când o sa merg la tara, o sa le montez și o sa pun și poze.

                            tot acest suport il am si eu , este foarte util

                            arata bine mocheta de la capota portbagaj de la rusnaci, oare va ajunge si in ro?

                            Comment


                            • Originally posted by t0rquemada View Post
                              Rusian style
                              Facut de tine pentru tine ?

                              Presupun ca si-a inlocuit LED-urile de pe placa + schimbat ace + colorat cu carioca ?

                              Comment


                              • Carenaje spate B52 codurile sunt alea cu NLL, pentru restul X52 vezi aici
                                Attached Files
                                Last edited by t0rquemada; 12 December 2015, 01:56.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google