Probleme Rugina Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rugina ai sa gasesti si pe la Toyota undeva pe la plafon.
    Si eu am avut probleme cu ea dar uite ca deocamdata e sub control.
    Atat timp cat am garatie la tabla nu prea sunt ingrijorat.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Eu cu garantia la dacia m-am tepuit, cu aia la tabla...

      I-am amenintat cu datul in judecata, si mi sa zis ca: ok, nu am decat...

      Deci garantia e asa, poate e poate nu...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Eu nici nu m-am rugat de ei.
        Le-am prezentat problemele , bagat masina in service si le-am zis ca ma duc sa o iau cand e gata vopsita.
        Dupa 1 saptamana era vopsita si chiar mai mult decat era nevoie.
        Legat de garantie chiar mu am avut probleme cu ei.
        Pentru mine au fost un exemplu pozitiv.
        Cred ca mai conteaza si locul unde te duci cu ea la garantie


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • S-or fi gandit sa nu rugineasca in asa hal incat sa-ti cada motorul de pe cadru pana iesea din garantie.

          Comment


          • )))). Sa vezi un logan din 2004 fara praguri cum era dacia 1310...e ceva !

            Comment


            • Ala care da 7/11000E, pun pariu ca nu rade...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Eu tot cred ca problemele cu rugina la LII sunt mai mult cazuri izolate, decat ceva frecvent. Sunt curios ce fel de tabla foloseste Dacia, si mai ales, cum o trateaza...

                Comment


                • O trateaza cu indiferenta la fel ca pe majoritatea clientilor.

                  Comment


                  • Trebuie sa mai treaca vreo 10 ani sa scape si Dacia de boala asta grea.
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Asa e, in 10 ani putrezesc de rugina toate daciile fabricate cu 10 ani in urma, ciclica treaba.

                      Comment


                      • Originally posted by fallax View Post
                        Eu tot cred ca problemele cu rugina la LII sunt mai mult cazuri izolate, decat ceva frecvent. Sunt curios ce fel de tabla foloseste Dacia, si mai ales, cum o trateaza...
                        cu riscul de a supara pe multi revin si precizez ca inca nu am vazut cazuri asa de grave de rugina!
                        discutii inutile! momentan! ca exemplu ultimul caz prezentat "a ruginit interiorul chederului, sunt,nu sunt urme de rugina! ,o sa revina cu poze cand o sa fie convins,etc.etc." NIMIC concret!
                        zic inca odata,avem la companie o flota de Loganuri si I si II cu sute de mii de km, spalate zilnic si fara gram de rugina
                        personal am avut 3 modele, primul vandut acum 2 ani, are acum 10 ani vechime si este intact!
                        hai sa fim mai seriosi si sa nu punem la colt o marca atat de "muncita"

                        Comment


                        • Ok Loganul nu rugineste in Craiova, multumit? Si chiar aveti l2 cu sute de mii la bord? ia sa vedem?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Unii pun poze, dovezi, altii arunca in discutie flota de Logan cu sute de mii de km... vorbe fara niciun fel de greutate, nimic concret, vorba domnului.
                            Dacia e sinonima cu rugina si de asta se vor lamuri pe banii lor toti cei care acum nu cred asta.

                            Sunt curios cu cat plateste Dacia ca sa iei apararea marcii pe forumuri.
                            Last edited by mr.K; 3 February 2015, 22:51.

                            Comment


                            • O fi angajat... sau vreun nostalgic
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • - primul logan, tinut 9 ani, niciun gram de rugina pe el. Asta e prea noua ca sa o caut de asa ceva.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google