Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comanda data pe 10.05 modificata pt scaune incalzite în 14.05, data inițială de fabricație sfârșitul lui Iulie și mai nou sfârșitul lunii August fabricarea și la început de Septembrie sa ajungă la dealer

    Comment


    • Să sperăm, mie mi-au dat motiv concediul din august al uzinei.

      Comment


      • Originally posted by Nick Tizu View Post
        P.s ..am uitat sa menționez...o singura nelămurire am avut de ce am ridicat-o din reprezentanta cu 53 de km parcurși la bord (explicația dealer-lui fiind ca probabil au facut teste mai lungi mai detaliate ) ..ciudat fiind din ce m-am documentat mașinile vin cu 5-7-9 km ..in mod normal ..dacă cineva are vre-un răspuns plauzibil in cunostinta de cauza ..îl aștept aici ..multumesc !
        Prin sondaj, anumitor masini li se face un control suplimentar, mai detaliat, inclusiv rularea prin oras.Prin Mioveni se intalnesc des masini cu numere de proba

        Comment


        • Nasol...
          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment


          • Salutare!
            Tocmai am fost anuntat ca din cauza solicitarii intense pe care o are fabrica din Mioveni, comanda mea din 10.06 cu termen de livrare 19.09 s-a decalat pana in 20.10.
            Modelul TCe 90, manual, alb, fara volan piele, in rest cu toate dotarile.
            Si voi ati fost anuntati in acest sens?
            MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

            Comment


            • La mine era inițial sfârșitul lunii Iulie livrarea, apoi s-a modificat pentru sfârșitul lunii August. Ieri dimineață a ajuns la Bistrița și astăzi urmează sa o ridic

              Comment


              • Am o intrebare . A depus cineva dosar pentru rabla dupa 28 august si i s-a aprobat ? E vorba de suplimentarea de fonduri.

                Comment


                • Salut.
                  Am si eu o comanda la o Dacia Logan confort, 90 TCE, efectuata in data de 20.05.2021.
                  La finalul acestei luni sau inceputul lui octombrie voi fi sunat sa platesc suma integrala a masinii.
                  Intrebarea mea este, cam cat timp va mai dura pana va ajunge masina? Care este procesul dupa achitarea integrala a sumei totale a masinii?
                  Ca si dotari: scaune incalzite, volan piele, media nav 6 difuzoare, pachet senzori parcare 2.
                  Multumesc!

                  Comment


                  • Pai, daca o platesti, e vorba de zile pana iti va veni. In functie de cum au cei de la Dacia transport.
                    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                    Comment


                    • Originally posted by Eastwood View Post
                      Salut.
                      Am si eu o comanda la o Dacia Logan confort, 90 TCE, efectuata in data de 20.05.2021.
                      La finalul acestei luni sau inceputul lui octombrie voi fi sunat sa platesc suma integrala a masinii.
                      Intrebarea mea este, cam cat timp va mai dura pana va ajunge masina? Care este procesul dupa achitarea integrala a sumei totale a masinii?
                      Ca si dotari: scaune incalzite, volan piele, media nav 6 difuzoare, pachet senzori parcare 2.
                      Multumesc!
                      Eu am achitat integral pretul autovehiculului in data de 26.08 si inca nu am intrat in posesie. Am primit un email de la DACIA in data de 09.09 prin care mi se multumeste pentru comanda si totodata ma anunta ca masina e in pregatire pentru livrare.

                      Comment


                      • Originally posted by Eastwood View Post
                        Salut.
                        Am si eu o comanda la o Dacia Logan confort, 90 TCE, efectuata in data de 20.05.2021.
                        La finalul acestei luni sau inceputul lui octombrie voi fi sunat sa platesc suma integrala a masinii.
                        Intrebarea mea este, cam cat timp va mai dura pana va ajunge masina? Care este procesul dupa achitarea integrala a sumei totale a masinii?
                        Ca si dotari: scaune incalzite, volan piele, media nav 6 difuzoare, pachet senzori parcare 2.
                        Multumesc!
                        Cand ti se cere plata finala, inseamna ca masina a fost fabricata si livrata catre transportator. Depinde de transport cat de repede ajunge in reprezentanta

                        Comment


                        • Nu sunt de acord cu afirmația ta! Am achitat mașina în 26.08.2021 și am intrat în posesia ei astăzi 14.09.2021. Pe factura are că data de fabricație 07.09.2021

                          Comment


                          • You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 1 photos.

                            Comment


                            • Masina sotiei a iesit in noaptea trecuta de pe banda din montaj.Acum e in parc, asteapta transportul.Inca nu am fost sunati sa achitam diferenta de bani.

                              Comment


                              • Hai ca uzina se opreste iar 2 zile. Deci cei care nu ati luat masinile, iar vor fi decalate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google