Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, se pare că au schimbat versiunile pe toate modelele. Probabil vor sa le alinieze în toată gama sub aceeași denumire mergând după Duster.. Deocamdată pe site nu se poate configura pe Logan decât variante cu GPL. Totuși îmi vine greu să cred că prețurile de acum sunt egale cu cele din 2022 de la lansarea NBI.

    Comment


    • Originally posted by burtosu View Post
      Sunt convins. Tu ai postat oare, că s-au mai adus și ceva modificări la motor?
      Nu am cunoștință de modificări de motor - doar turbo a fost schimbată, cu modelul ranforsat, din 6 Oct 2023.
      Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

      Comment


      • Originally posted by speleus View Post
        ....Totuși îmi vine greu să cred că prețurile de acum sunt egale cu cele din 2022 de la lansarea NBI.
        Nu a zis nimeni asta...

        Era vorba că MY2024 are în plus chestii pe care MY2022 nu le are - cu toate astea, prețul lui MY2024 este identic (deocamdată) cu prețul CURENT al lui MY2022..., credeam că se subînțelege...
        Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

        Comment


        • Ce dreaq insemna MY, NBI?
          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment


          • Manufacture Year si New Brand Identity.
            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

            Comment


            • Care e treaba, ca vad ca Sandero Stepway a disparut din configuratorul Dacia?

              Comment


              • Până actualizează noul design, cu alte jante, culori, dotări obligatorii etc așa cum a fost și la Logan.
                KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                Comment


                • Salut! Am intrat astazi pe vanzari.dacia.ro pentru a vedea masinile aflate pe stoc si am ramas surprins sa vad ca majoritatea acestora aveau termen de livrare in septembrie/octombrie.
                  Cum se explica si ce reprezinta de fapt acel termen de livrare?
                  Cat timp masina exista in stoc, asta nu inseamna ca ma pot duce la dealer sa ii pun banii pe masa si sa plec cu masina acasa?

                  Comment


                  • Ceva ti-a scapat deoarece sunt masini cu livrare in mai si iunie in principiu variantele vechi si din iulie pana in octombrie variantele cu sisteme de siguranta noi.
                    Daca masina e cu livrare in luna mai atunci e posibil sa o ai cam in maxim 10 zile daca pui banii pe masa.
                    La fel daca vrei sa pleci cu ea imediat trebuie sa ajungi in showroom sa vezi ce au in parc disponibil cu livrare instant.

                    Comment


                    • Originally posted by speleus View Post
                      Ceva ti-a scapat deoarece sunt masini cu livrare in mai si iunie in principiu variantele vechi si din iulie pana in octombrie variantele cu sisteme de siguranta noi.
                      Daca masina e cu livrare in luna mai atunci e posibil sa o ai cam in maxim 10 zile daca pui banii pe masa.
                      La fel daca vrei sa pleci cu ea imediat trebuie sa ajungi in showroom sa vezi ce au in parc disponibil cu livrare instant.
                      Asta nu explica termenul de livrare. Inca o data, daca masina exista in stoc, asta nu inseamna ca e gata de plecare? Ce relevanta are daca are sisteme de siguranta noi? Asta nu inteleg.

                      Comment


                      • Da un exemplu concret de masina care tie iti apare "in stoc", dar e cu livrare in septembrie-octombrie.

                        Comment


                        • Originally posted by bmwh548 View Post
                          Da un exemplu concret de masina care tie iti apare "in stoc", dar e cu livrare in septembrie-octombrie.
                          Poftim!
                          O adevărată poveste de succes, cu 2 milioane de posesori, modelul Duster este aici cu a treia generație de design convingător, capabilități excelente...

                          Comment


                          • Eu nu văd acolo nimic ca fiind ÎN STOC...

                            Ce e acolo este asta - Livrare previzionată: Mai - de exemplu...

                            Previzionată NU este egal cu ÎN STOC și nici nu ai o siguranță că va fi livrată în acea lună...

                            Data estimată de livrare pentru acest automobil este finalul lunii .............. Pentru o estimare actualizată un agent din Reteaua Dacia te va contacta după plasarea comenzii.
                            Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                            Comment


                            • Originally posted by DFA View Post
                              Eu nu văd acolo nimic ca fiind ÎN STOC...

                              Ce e acolo este asta - Livrare previzionată: Mai - de exemplu...

                              Previzionată NU este egal cu ÎN STOC și nici nu ai o siguranță că va fi livrată în acea lună...
                              "3 mașini disponibile" - Eu inteleg din asta ca sunt trei masini in stoc.
                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

                              Comment


                              • DFA are dreptate, ce este postat pe online vanzari Dacia nu sunt masini neaparat in stoc (unele poate chiar sunt) ci sunt masini cu livrarea previzionata intr-o anumita luna, dar tot dealerul iti poate spune data aproximativa a livrarii. De pe stoc poti lua banuiesc numai da mergi in showroom.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google