Cat costa revizia la Logan 3?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daca mai e cineva curios cat costa prima revizie de 30000,abia am facut-o.1000 lei

    Comment


    • #17
      Ești amabil să spui, ce-a schimbat, eventual prețul pe componente.

      Comment


      • #18
        S au schimbat filtre(aer,habitaclu,ulei,gaz),uleiul si bujiile.Exact nu mai stiu la fiecare ca am aruncat factura dar parca era ceva de genul 700 piesele din care 200 bujiile.
        Last edited by 77sky; 2 November 2021, 23:53.

        Comment


        • #19
          Păi așa mai merge. În ce oraș ai făcut revizia și la care reprezenta?

          Comment


          • #20
            Brasov, Euromotor
            Last edited by 77sky; 3 November 2021, 13:08.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Matu View Post
              Daca mai e cineva curios cat costa prima revizie de 30000,abia am facut-o.1000 lei
              Este decent. Eu insa nu voi face la 30mii ci la 20. (logan 3 prima revizie si asa voi ramane, la fiecare 20mii)

              PS: in bucuresti, care este cel mai ok service?

              PPS: Imi recomanda un prieten sa specific la schimbarea uluiului, sa fie sigilat, nu din oala aia unde se amesteca mai multe. Exista posibilitatea asta oare?

              Multumesc!

              Comment


              • #22
                Initial si eu am zis ca voi face revizia la 20,dar am verificat filtrele si pareau ok,uleiul nu isi schimbase culoarea in plus din 30000 aprox 20000 au fost exterior.Toate astea puse cap la cap am zis sa o tin pana la 30.

                NU mai cita postul anterior! E subinteles ca lui i te adresezi!

                Comment


                • #23
                  Mi se par cam multi cei 30.000 km pentru revizie. Ma insel?
                  Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                  Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                  Comment


                  • #24
                    Cam tot atâta te-ar costa și dacă ai veni cu piesele tale și manopera lor - deci în cazul lui 1.000 lei e decent cu piesele lor - nu l-au făcut la buzunar cu prețurile la piese.
                    Attached Files
                    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                    Comment


                    • #25
                      3 ore manopera 390 ron ?

                      fimi iar sila mai mult ca meditatia la mate lui fiumiu !

                      Comment


                      • #26
                        Meditatia se duce direct unde trebuie, manopera pe factura prin alte parti (taxe, regie), intreaba si tu cat ajunge din ea la muncitorul cu cheia in mana. :-)

                        Comment


                        • #27
                          Eu nu înțeleg o chestie... Am.august programare, după, septembrie... Dacă eu ma duc luna asta sa fac toată revizia, ca as apropie, trebuie sa o fac și în august iar și după in septembrie iar?! Nu prea înțeleg cum e cu programarea asta. Îmi poate explica cineva? Mulțumesc!

                          Ps, am făcut și intermediara la 15k, schimbare de ulei.
                          Attached Files
                          Last edited by Mihai2k4; 6 May 2022, 20:58.

                          Comment


                          • #28
                            Logan 3, 28000 km, prima revizie - 1540 lei, în Cluj-Napoca.
                            Ulei, filtru de ulei, filtru de aer, filtru polen, 1 din filtrele de gaz și bujiile.

                            Comment


                            • #29
                              de ce nu vii cu pisele tale? iesi mai ieftin gen, 1000-1100

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by EM!L View Post
                                Logan 3, 28000 km, prima revizie - 1540 lei, în Cluj-Napoca.
                                Ulei, filtru de ulei, filtru de aer, filtru polen, 1 din filtrele de gaz și bujiile.
                                1 an ?
                                Taxi / naveta ?
                                A fost negru uleiul ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google