Cat costa revizia la Logan 3?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi aici prețuri pentru ECO-G 100 din care scazi aprox 140 lei pentru 1 filtru GPL f.gazoasă+manop / sau scazi 280 lei pentru ambele filtre GPL+manop - Jurnal mașină proprie - Logan/Sandero III 2020-2028 wiki (wikidot.com)
    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

    Comment


    • Salutare,

      astazi am fost sa fac revizia de un an la Dacia in Arad. (Verbita se numeste Dealershipul)

      Logan III GPL

      Pret total: 817.14 lei.

      Pentru cine este interesat ce include acest pret:

      Attached Files
      Last edited by 77sky; 17 April 2024, 10:41.

      Comment


      • cumparati-va piesle singuri si mergeti doar la manopera! fac japca de nu va imaginati!!! eu am dat pe tot pachetul de revizie aproape cat ai dat tu pe ulei ))

        nu mai hraniti gunoaiele alea care oricum sunt degeaba!

        EX: https://www.pieseautoarges.ro/pachet...strol-gtx-rn17

        Comment


        • colegul Mavdrac a dat cu 40 de lei mai mult pe piese, chiar nu se merită. Dar totuși văd la el un preț superok, păi mie mi-au luat 908 lei la revizia de 1an în 2022 la Constanța, azi probabil e mai mult. Manopera de 300 de lei la Arad e ok.

          Comment


          • x_dadu​ nu stiu ce calcule faci tu acolo ( el a dat doar pe ulei, filtru ulei si gel de gpl) 521 lei = 3 repere

            in acel pachet dat de mine, ai doua filtre de gpl, plus filtru habitaclu carbon + filtru aer motor... cu 40 lei mai ieftin = 7 repere

            Insa tu stii mai bine cum sa iti cheltui banii... eu mi-am facut datoria de a va arata ca va jecmanesc astia intr-un hal fara de hal, mai departe va descurcati.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google