Logan III - Îmbunătățiri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca sa vezi, pana mai ieri lasam plasele jos si deschideam portbagajul cu cheia si nu am mai murit....

    Comment


    • Originally posted by Lolut View Post
      Și poți, te rog, să ne dai câteva detalii?
      Este vorba de acest dispozitiv: https://www.aliexpress.com/item/32965303522.html - model T002, cu senzor tip RADAR (nu cu senzor capacitiv).
      Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

      Comment


      • Daca poți și vrei, desigur, să ne mai dai detalii după ce îl instalezi. Mai exact de ce fire te-ai legat și dacă funcționează corect. Mulțumesc

        Comment


        • O să fac un tutorial cu modalitatea de instalare/montare.
          Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

          Comment


          • aveti idee, o fi ok asta pentru aplicat in zona unde nu are protectie in spatele rotilor, spate? oare merita si toata masina pe sub?


            Comment


            • Aveti idee daca au aparut plasticele care vin pe prag in interior si acopera mocheta aceea care intra in cheder?

              Comment


              • Nu am auzit că s-ar găsi așa ceva.
                Și nici că or să apară.
                Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                Comment


                • a incercat careva : https://magazin.darex.ro/magazin/inc...ii-8201739622/ sunt curios cum vine montat, daca mananca tot spatiul acela si daca se poate monta acasa sau trebuie interventie in service... Multumesc!

                  Comment


                  • Am eu, încă de la livrare.
                    - da, fură 90% din spațiul depozitare;
                    - da, se poate monta acasă, nu e complicat;
                    - ca să vină perfect acolo se ajustează ușor marginile tăviței cauciucate de deasupra - care este făcută așa să o poți scoate de acolo și curăța ușor;
                    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                    Comment


                    • Pentru DFA
                      nu este reclama ci doar locul unde se pot vedea cum arata https://florin.stancu.me/2020/10/05/...dacia-logan-2/

                      Comment


                      • Din păcate, nu sunt pentru Logan/Sandero III, care au pragurile altfel.
                        Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                        Comment


                        • În plus, livrările de marfă din Rusia sunt blocate de sancțiuni...

                          Iar unele magazine virtuale ale rușilor de pe AliExpress nu par să mai funcționeze.
                          Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                          Comment


                          • Originally posted by DFA View Post
                            Am eu, încă de la livrare.
                            - da, fură 90% din spațiul depozitare;
                            - da, se poate monta acasă, nu e complicat;
                            - ca să vină perfect acolo se ajustează ușor marginile tăviței cauciucate de deasupra - care este făcută așa să o poți scoate de acolo și curăța ușor;
                            Excelent! cred ca o sa bag si eu o comanda. de montat... dracu stie cum o sa reusesc

                            Comment


                            • Citind manualul de instalare inainte

                              Comment


                              • Midnighte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google